Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miért ilyen drága egy babacipő?

Miért ilyen drága egy babacipő?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőmnek ikrei vannak, szerettem volna cipőket venni nekik szülinapjukra, de most ledöbbentem. Mi a fészkes fene kerül egy ilyen icipici szandin ennyibe? A normálisabb 15ezertől kezdődik.. 4 helyen néztem meg eddig..
2020. ápr. 26. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Kinek mi a normális. Én 7000-8000 között szoktam dd stepet venni.

Nyilván a megfelelő kialakitás és az anyagok a problémásak. De egy jobb felnőtt sem olcsóbb.

2020. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Szia


Milyen idősek?

Már járnak?


Ha nem, akkor elég a kocsicipő, ha járnak, akkor kell minőségi, bőr szandál, ami elég drága.

Esetleg a deichmann Elefanten márkát tudod megnezni, az nem túl drága, de jó.


Mondjuk biztos azt akarsz nekik venni? Azért gondolom érdemes felprobalni stb.

2020. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha mindenáron cipőt akarsz tényleg fel kellene próbálniuk. Vegyél inkább utalványt az anyukának add oda.
2020. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert kell és meg fogják venni
2020. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

Mert úgy is meg eszed, hiszen a gyereknek cipő kell.

Nagyon sok ilyen dolog van....

Már terhesség alatt szembesül az ember azzal h mekkora biznisz ez az egész...

Melektromos mellszívó, babakocsit stb...

Borzasztó árak. De úgy is megveszi az ember

2020. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint 1 évesek a babák, írtad hogy szülinapra kell.

Akkor mar vagy járnak, vagy nemsokára fognak, csak melegítésre kocsicipő tuti nem kell (jön a nyár).

Nem vennék nekik cipőt ajándékba. Tényleg túl drágák ahhoz hogy esetleg ne legyen megfelelő az anyjuk ízlésének vagy minőségbeli igényeinek.

Semmi esetre se gondolkodnék cipőben mint ajándék. Soha életemben nem vettem cipőt gyereknek ajándékba.

Én kaptam, Adidas Neot egy barátnomtől amikor kb 3 éves volt a kisfiam, de megkérdezett előtte.

2020. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vásárlási utalványt vegyél, ne konkrét terméket.
2020. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek, ne vegyél konkrét cipőt. Nem tudhatod, hogy az anyuka pontosan milyet szeretne. Elég sok féle van. Én most 12-ért vettem egy szupinált szamost, de van 6-7-ért meg 16-ért is.

Úgyis megveszed. Szóval adhatják amennyiért akarják kb.

2020. ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azt szeretném hozzátenni, hogy nem azt kérdeztem hogy szerintetek mit vegyek. Csak ledöbbentem az áraikon. És aki írta, hogy felnőtt cipő is ennyibe kerül, tudom, de azt tudod használni évekig is, de egy pici gyerek pikkpakk kinövi.

2020. ápr. 26. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Rendben. Akkor válasz a kérdésedre:

leírtuk mi a fészkes fene kerül ennyibe a gyerekcipőkön.

Az hogy bőr, ilyen-olyan kialakítású, egészséges viselet, csak úgy mint ahogy a felnőttcipők. Plusz az, hogy mivel szükséges, kb bármennyit hajlandó kiköhögni rá az ember.


Felőlünk nyugodtan vegyél az ikreknek 2 pár szandált 30-40 ezerért, csak aztán nehogy ne tetsszen az anyukának vagy ne legyen megfelelő mert neadjisten orvos szerint szupináltat vagy a jó ég tudja milyet kell hordaniuk.


Egy a lényeg: nehogy megkérdezd a barátnőd, és aztán akadj ki hogy mennyi pénzt költöttél rájuk és nem hordják. Arról is írj majd ki kérdést.

2020. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!