Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti jártatok már így babacipővel?

Ti jártatok már így babacipővel?

Figyelt kérdés
Vettünk egy új cipőt 20 hónapos a gyerekünk. Eddig puha talpú cipője volt DD. Step márkájú. Meg voltunk vele elégedve, de úgy gondoltuk kicsit nagyobb már ki kéne próbálni egy picit keményebb talpú cipőt, hogy szokja. Vettünk egy Gioseppo márkájút, amit dicsértek az eladók is meg úgy mindenki. Nos olyan furán megy benne csapkodja a lábait hamarabb elfárad. Nem kicsi rá, nem is nagy ezt már 100x ellenőrizten. Nektek volt ilyen? Meg fogja szokni, vagy vegyünk másikat? Lehet ezt most eléggé elszurtuk, de örökké nem fog puha talpú cipőt hordani. A boltban a hölgy sem javasolta már.

#Babacipő gondok #helytelen járás
2019. máj. 27. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne? Én az 5, és a 10 éveseknek is a D.D.Step cipőket, szandikat veszem pont ezért, mert rugalmas a talpa, tud benne gugolni térdellni a gyerek a homokozoban,könnyebben mászik a mászokán a játszótéren... Kényelmetlen a merev kemény talpú cipő nekem is, én is azt veszem ami könnyen hajlik, nem merev!

Szerintem ez buta felfogás.

2019. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a 3,5 évesnek is DD. Stepet veszek, mi nagyon szeretjük. (Ahogy a Rictert, Superfitet, Primigit, Assot is.) A DD. Step nem puhatalpú. A puhatalpú cipő nekem a Liliputi bőrtutyi, semmilyen gumitalpú cipő nem "puhatalpú", attól, hogy rugalmas, nem pedig egy merev fadarab. Ameddig kapható méretben (40-is, azt hiszem), biztos, hogy lesz mindhárom gyerekem cipői között DD. Step.
2019. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos az eladónak sikerül meggyőznie, naív voltam, azt hiszem vissza megyek és vissza fogom vinni a cipőt, mert nem akarom, hogy a lába szenvedjen meg a dolgot! Máskor a megérzéseimre fogok hallgatni, jó hogy nem vágtam ki a kukába mérgemben a dobozát.
2019. máj. 27. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem fogják visszavenni a cipőt ha nem hibás előre szólok, nem kötelességük.

Ha már volt hordva utcán nem veszik vissza és akkor is csak 3 napon belül ha hordmentes.

2019. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs gond utcán nem viselte még, azt mondta a hölgy, hogy sérülésmentesen egy hétig vissza fogják venni, ha mégsem akkor nézek neki másik cipőt, ha esetleg valami változik vagy nem ő lesz ott.
2019. máj. 27. 13:38
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
38 evesen a puha talpu cipoket szeretem, Toms, Converse, Havaianas papucs.
2019. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kicserélték a cipőt szó nélkül. 🙂 Vettünk is egy szuper hajlékonytalpút. 🙂 Köszönöm mégegyszer
2019. máj. 28. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!