Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Kapott babaruhákat, babajatéko...

Kapott babaruhákat, babajatékot hogy szokás meghálálni?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindent kapok egy anyukától, akivel jóban vagyok. Sütin kívül nem fogadnak el semmit, azt szeretik, és örülnek neki, ha sütök.
2020. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát tőlem sem fogadtak el semmit. Szerintem ha tudod hogy van valaki pia vagy süti vagy csoki akit nagyon szeretnek.
2020. ápr. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én általában meg szoktam köszönni. És szépen mosolygok mellé.
2020. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én odaadom a gyerek kinőtt ruháit egy barátnőmnek, akinek pár hónap különbséggel nő bele a lánya. Semmit nem várok érte, jó látni, hogy örömmel használják. Sokszor váltunk képeket. Ők mégis megkérdezték, mije nincs a lányomnak, mert viszonoznák. Többször adtak neki korának megfelelő kis fejlesztő játékot. Szerintem bőven elég.
2020. ápr. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy a hármas válaszoló :))))
2020. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én annak szoktam örülni, ba küldenek képet, ahogy viseli a pici a gyerekem kinőtt de még szép ruháját :)
2020. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg szoktam köszönni, meg megkérdem mivel tartozom. Ha pl. a barátnőm akkor ha megyünk viszek nekik valami apróságot, gyümölcsöt, sütit, pogácsát.
2020. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi eddig nagymamáéktól kaptunk nagy zsák ruhát, amit még sok évvel ezelőtt egy hölgytől kapott, ahol nyugdíjas korában takarított (amíg bírta). Megköszöntük nagyon. Szüleim vettek is ruhát, azt hiába próbáltam volna kifizetni, nem engedték, mondván, az unokájuknak vették. Azt is nagyon megköszöntük,meg nyilván ha rajta van a gyereken, lefotózzuk, hogy lássák milyen jó dolgokat vettek. Szerintem ha valaki ruhát ad, amire már nincs szüksége, nem feltétlenül vár érte pénzt. Én is már összegyűjtöttem egy zsákba, amit már kinőtt a leányzó. Vagy a családban adom tovább, vagy ha ott nincs szükség rá, valószínűleg ingyen vagy nagyon kis áron tovább adom....
2020. máj. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szonata ***** válasza:
Köszönet. Te is továbbadod a még el nem nyűtt ruhákat és örömöt szerzel.
2020. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Így van, ahogy a #9-es írta.

Ha olyan helyzetben vagy/leszel, (nem csak gyerekruhák témakörben), hogy bármilyen módon te segíthetsz önzetlenül valakinek, akkor tedd meg jó szívvel, amit tudsz. Motiválhat, hogy visszaemlékszel rá, hogy te is pll. mennyi gyerekruhát kaptál. És ez így megy tovább, és szebb hely lesz a világ... :-)


Egyébként, ha mondták, hogy szeretik a sütit, te meg sütsz nekik, akkor már viszonoztad is...

2020. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!