Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Tippek, trükkök pelenkázáshoz,...

Tippek, trükkök pelenkázáshoz, öltöztetéshez?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kisfiam. Pár hete egy harc a pelenkázás és az öltöztetés. Forog, menne, öltözésnél úgy visít, mintha vernénk. 2 emberes feladat, egyikünk lefogja, a másik pelusozza, öltözteti, de nincs mindig itt a párom, hogy segítsen. Adtam játékot a kezébe, nem használ. Már a tévét is bekapcsoltam neki, de úgy sem jó. A pelenkázás még csak csak megy, de az öltöztetés katasztrófa. Eddig nem volt vele baja, nem is értem most miért. Bele se merek gondolni mi lesz, mikor már tud majd menni.

2020. okt. 19. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Infacol üvege valamiért nálunm bevált, az az egy foglalja le mindkét fiam figyelmét.
2020. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így volt. Mire elindultak, megtanultam "röptében" pelenkázni :)
2020. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hol pelenkáztatod? Rakd fel a pelenkáztatóra, onnan nem tud elmászni, sokkal könnyebb, mint az ágyon, kanapén, stb.
2020. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En a földön pelenkaztam/ oltoztettem ebben az időszakban. A talpaimmal lefogtam a vállát, hogy ne tudjon hasra fordulni és villám sebességgel ráhúztam minden ruhát. Ha vergodott meg ordított akkor is addig szenvedtünk, mig rajta nem volt minden. Egy idő után rájött, hogy hamarabb szabadul, ha nem hisztizik. Semmivel nem lehetett ot lekötni. Játékok, pet palack stb stb. Nem. Csak hasra akart fordulni és már ment volna a dolgára.
2020. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. okt. 19. 22:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 7 hónaposan kezdte ezt,azóta 11 hónapos és semmi nem változott. Csak annyi,hogy erősebb lett,sebesebben tud menekülni és több ruha kell. Borzalom. Én is próbálom lefogni és villám gyorsasággal intézni a pelenkázást és az öltöztetést. Nappal már bugyi pelenkát adok rá azt valamivel könnyebb ráhúzni.
2020. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os akkor te vesztésre állsz 😂
2020. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit tennék hozzá, hogy én ekkor tértem át a sok patentos rugdalózókról és bodykról a kis pólókra és nadrágokra, amit csak rá kell húzni. Illetve rugdalózónál minden patentot bepatentoltam, ami nem akadályozza, hogy a fején keresztül ráhúzzam, így kevesebbet kellett már patentolni a kapálózó gyereken.
2020. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pelenkát nagy nehezen ráadom a pelenkazón, utána visszateszem a kiságyba, és ott öltöztetem. Onnan tuti nem esik le, pöröghet faltól-falig meg körbe. Közben igyekszem úgy fordítani a ruhát hogy minél előbb végezzük.
2020. okt. 20. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!