Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ebben az időben is viszitek a...

Ebben az időben is viszitek a barátokat mindennap sétálni, levegőzni? 8-10 hónapos babát hogyan öltöztettek, mennyire vastag ruhák vannak rajta babakocsiban?

Figyelt kérdés
Az én gyerekem úgy tűnik, jobban bírja a hideget mint én. Van, hogy kb ugyanúgy öltöztetem, mint magam, de neki mintha melege lenne, amikor vetkoztetem, majdhogynem izzadt.

2020. nov. 15. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idoben? Nincs hideg. -10-ben is kiviszem mindennap
2020. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Anugy meg csizma overal sal sapka
2020. nov. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, hogy nem jutunk ki, de nem a hideg miatt, hanem pl: most a nagy lebetegedett, így a kicsit se tudtam kivinni. Mire hazajött az apjuk, már besötétedett.

Egyébként persze hogy megyünk, mert ez nem hideg.

A kicsi 9 hónapos most, nem öltöztetem agyon. Pl: softshell átmeneti overál, alatta csak két réteg póló anyag - egy body és egy hosszú ujjú - és egy vékony nadrág.

Vagy: Jersey-vel bélelt farmer, body, hosszú ujjú póló, termo őszi dzseki.

+ garbósálsál, sapka, mászócipő

2020. nov. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen


Harisnya

Nadrág

Cipő

Rövid body

Pulcsi

Vastag plulóverkabát ( a susit felcsúszik.

Sapka


Vagy a nadràg, kabát helyett àtmeneti overál



5 fokban van, hogy kap overàlt, de bodyra.

Vagy hordozom, akkor 5 fok körül a hordozóskabátom alatt benti ruha van csak rajta.


8,5 hónapos

2020. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Szoktunk kint lenni az udvaron. 10 hónapos, de nem sokat, mert menni még nem tud, a babakocsit meg hamar elunja. Inkább játszani meg mászni akar. De azért ahhoz hideg van, hogy ezt kint csinálja.
2020. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Téliek a gyerekeim, 1 hetes koruktól kint voltam velük mínusz 10-ben is. 😊
2020. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen időben? Teljesen jó idő van még a napi sétákhoz. Nagyon ködös, párás időben, vagy nagy mínuszokban csináltam inkább azt, hogy jól kiszellőztettem a szobát, vagy esetleg pár percre az udvarra vittem ki babakocsiban a fiamat, de ezek az idők, amik most vannak, szerintem abszolút ideálisak a sétához.
2020. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. nov. 18. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!