Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 7 év korkülönbség lesz a...

7 év korkülönbség lesz a lányaim között. Eddig minden ruhát elajándékoztunk. Szerintetek mostantól érdemes megtartanom a lányom ruháit a kicsinek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 19. 10:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Húgom 11 én 24 éves. 13 év sok, még is tetszenek neki azok a ruhák.
2020. dec. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én kaptam sok ruhát a lányom születésekor az akkor tíz és unokatesójától, de gyakorlatilag 80%-át nem adtam rá, annyira ódivatúnak tûnt a mai kisruhák mellett. De kaptunk szép állapotú szövetkabátkát is, azt ráadtam, mégis, a gombok rögzítésénél volt rajta fekete mûbôr díszítés, annak a felszíne pár alkalom után elkezdett lehámlani. Hiába alig volt hordva, nem tett jót neki, hogy évekig állt egy szekrényben.

Ezért én ekkora korkülönbségnél már nem tennék el ruhát, inkább olyannak adnám, aki tényleg használni tudná most rögtön.

2020. dec. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!