Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Akinek az első gyerekről....

Akinek az első gyerekről. Megvannak a ruhák az a 2. Nak vett újat? 3 év lesz közöttük. Szinte minden ruha Új volt a fiamnak.

Figyelt kérdés
2021. márc. 6. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem, csak kiegészítettem, mert a bodyk amortizálódtak. 4 év van a két gyerek között és jól tárolva voltak a ruhák.

Az első évre megvannak a ruhák, utána már aktívabb a gyerek, esik kel csúszik, akkor már több ruhát kell majd újonnan vennünk.

2021. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem vennék max ami szükséges. (Más évszakban esetleg ha születtek, vagy ami elhasználódott vagy foltos.) meg nyilván ha meglátnék valami nagyon cukit.
2021. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Az első babának is turiban vásároltam, tehát az sem volt "új", de ha az lett volna, akkor sem veszek helyettük egy totál más garnitúrát a kicsinek. Tiszta pazarlás és környezetszennyezés lenne, annak meg mi értelme?


A pár hónapos (éves) gyereket az sem érdekli, ha tizen hordtak előtte egy ruhát.

2021. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon szeretem őket egyformába öltöztetni, mert csak egy év van köztük, emiatt vettem minden méretből 4-5 body-t a kicsinek is. Egyébként a kinőtteket hordja, ami a kicsi 1 éves korától kb úgy néz ki, hogy a nagy szekrényéből egyből mennek át a kicsiébe a ruhák. 😄
2021. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Igen vettem .
2021. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

2és fél év lesz köztük. Fiamról kb 4gyereknyi ruha maradt. A fiúsakat elosztogattam, kivéve pár kedves darabot. Az uniszexeket meghagytam.

Még nemtudjuk a kicsi nemét, de az uniszex ruhák így is fedezni fogják az első 1 évét. Én nem az a rózsaszín, pörgőszoknyás anyuci vagyok...

2021. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a második is lány lett volna, nem vettem volna újakat. Így csak pár uniszex ruhát tudtam megmenteni.
2021. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 3 év van köztük,eltettem mindent a másodiknak. Viszont teljesen más súlyban vannak. Még a lábméretük is más. Emiatt volt amiből vennem kellett pl kabát, csizma, hosszú body.
2021. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem most a 3.gyermekem is az első lányom ruháit hordja. 3 lányom van.

Nyílván a második gyereknél bővült a ruhatár - kaptunk is vettem is, cseréltem ami nagyon foltos vagy kinyúlt illetve az első gyerekem tavaszi a másik kettő téli, így volt ami mire évszaknak megfelelően aktuális lett volna kicsi volt. Most sem lesz másképp.

2021. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Reszben

Mert az elso lany a masodik fiu

2021. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!