Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szoktatok feleslegesen ruhát...

Szoktatok feleslegesen ruhát venni, vagy csak annyi van, amennyi szükséges?

Figyelt kérdés

Én sokáig csak annyit vettem, amennyi tényleg kell, de most 92-es méretéből kezdtem kicsit "felesleges" dolgokra költeni.

Ti hogy vagytok ezzel? Mekkora a gyerek/ek?


2021. márc. 11. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 9 éves.
2021. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is néha túltolom. Még azt, még ezt, ez is cuki, az is aranyos és olcsó. Impulzív vásárló vagyok és imádom a gyerekem és a férjem öltöztetni. (a legrosszabb kombináció😂)

Nálunk is 86-92 méretéből volt több. Akkor jött az első hullám, amikor ezeket a méreteket kezdte hordani. A felét rá se adtam a lányomra, mert csak 2-3 itthon nadrágot/bodyt használtunk, most meg vakarózhatok, mert jó ha 500 ft/db áron eladhatom a vadiúj H&M, C&A, Reserved ruhákat.

2021. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Én annyi ruhát kapok, hogy lassan belefulladunk 🙈 3 gyerekünk van. Mindhárom lány.

Ettől függetlenül nincs olyan hogy nem kell venni újat, mert vagy lukas vagy nagyon olyan amit már itthonra se adok játszósnak. Bugyi zokni leggins alap minden hónapban mert legyepálja a 2 ovis nagy.

2021. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is sokat kapunk, de veszek/vettem tök feleslegesen is.

"olyan cuki"

Akció és "majd belenő" persze sosem szezonban lesz jó rá.

Évekig vettem az ovisomnak télre bakancsot és hótaposót is.

Utóbbi szezononként max 2x volt rajta (nem is volt igazán hó)

Idén azért se vettem. Felesleges is lett volna

2021. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kell valamilyen ruhadarab, vagy kezdi kinőni a kollekciót, elmegyünk egy boltba, ott néha a drágább darabot veszem meg, mert az jobban néz ki, vagy szebb a minta, vagy sportosabb, nagyfiúsabb. Kb félévente vásárolok neki, úgyhogy én abszolút csak akkor veszek valamit, ha szükséges.
2021. márc. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Pont a minap állapítottam meg, hogy milyen kevés ruhával elvagyunk a kisebbnél. Pár napra elutazunk és szinte semmi se marad itthon. Ő most növi ki a 92-eseket, már többnyire 98 kell.

A nagynak először 104-esből vettem kicsit többet, mert meggyőztek, hogy "jaj, az ovihoz több kell". Kell egy fenét. Egy csomó mindent alig hordott, semmi se ment tönkre mielőtt kinőtte volna. Most a 122-es méretet kezdi (5), kíváncsi vagyok hogy ezt tovább horja-e mint 10-12 hónap. Ha igen, akkor kellhet picivel több.

2021. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Szoktam bizony, de csak 1-2 olyan darab van szezononként amit nem használunk ki, pl köntös, szép ruha stb. Alapvetően igyekszem tudatos lenni e téren, de néha elszalad velem a ló és megveszem a hatodik pár cipőt is, viszont igyekszem mindig úgy intézni, hogy tényleg hordjon mindent.
2021. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a badykkal száltam el az volt bennem nincs abból a méretből 86-92 hát lett egy fióknyi😁😁
2021. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Én az ősszel találtam a szekrényben 15 db egyforma méretű farmert. Szerencsémre még mielőtt kinőtte volna. :D

Ha látok jó cuccokat jó áron, megveszem előre. Aztán persze elfelejtem őket...... :D 8 éves lesz a fiam.

2021. márc. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most már nem mert elérte azt méretet ahol lassan nincsenek nekünk tetszö ruhák 146 méret.viszont ha találok olyant ami méretben jó és mintája is tetszik azt meg veszem.lányomnak
2021. márc. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!