Jogosan akadt ki anyósom?

Figyelt kérdés

Anyósom ma délután átjött hozzánk, és totál kiakadt, hogy a lányom hasonló öltözetben játszott kint az udvaron:

[link]

Hiába mondta ő is, hogy nem fázik, akkor is azzal jött, hogy jaj szegény gyerek, meg jöjjön be, mert megfázik. Pedig eddig sem volt gond, és amúgy is el tudja dönteni, hogyan jó neki...



2021. ápr. 15. 19:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az ország délnyugati részén lakunk, itt 12 fok volt és többnyire napos idő.
2021. ápr. 15. 23:02
 12/17 anonim ***** válasza:
9%

Nálam ez 25 fok feletti ruha, én pulcsi mellény, hosszú nadrág kombóban voltam, a gyerek is. Erősen fújt a szél.

A kiakadás nem jogos, esetleg megkérdezheti a gyereket hogy fázik-e, vagy kivihet egy pulcsit, hogy vegye fel ha fázna.

2021. ápr. 16. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen ruha nálunk kb 20+fok után vehető fel.
2021. ápr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%
A magyarok nagyon túlöltöztetik a gyerekeket, ami többet árt, mint használ. Ugyanis felnőtt korában is fázósabb lesz, és könnyebben elkapja a betegségeket. Ha nekem lesz gyerekem, úgy tervezem, hogy biztos, hogy nem lesz túlöltöztetve. A testünk alkalmazkodik.
2021. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Az én anyósom is folyton kárál, hogy "gyengén vannak öltöztetve" a gyerekek, de 12 fokban ez a szerkó nálam is a kockára fagyós kategória.
2021. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha 20on fok volt, akkor oke.

Nalunk is telikabatos ido van...

2021. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Több évig éltünk Hollandiában, és a magyar gyerekek valóban túl vannak öltöztetve, főleg ahhoz képest. Ott sok gyerek (fiú is, lány is) télen is rövidnadrágban jár, igaz nagy mínuszok nincsenek, de senki nincs fennakadva rajta. A gyerekeink is így jártak, 10-15 fokos időben pedig pólóban és rövidnadrágban, és szinte sosem voltak betegek. Szóval nálunk teljesen belefér a rövidnadrág ilyenkor.
2021. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!