Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Június végén születendő...

Június végén születendő babának milyen babaruhákat kellene beszerezni ? Mit használnánk ki legjobban egy nyári babánál ?

Figyelt kérdés

Első babánk, teljesen amatőrök vagyunk, fogalmam nincs hol kezdjem a babacuccok beszerzését. Tapasztalataitokra lennék kiváncsi, hogy szerintetek milyen/mekkora/mennyi ruhával kellene kezdenünk? A ruhákon kívül még mit kellene beszezezni ami hasznos nyár közepén egy újszülöttnél ?(nem a pelekára gondolok, hanem pl babafészek...). Mik azok a dolgok amikkel lehet meg várni és mi az ami feltétlen szükséges ?

Köszönöm a válaszaitokat és kérlek ne itéljetek el :)


2021. ápr. 24. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rovid ujju bodykat és napozókat. Voltam szoknyacskak ruhacskak, de szerintem tok praktikatlan. Szintr csak a fennt emlitett kettot hasznaltam. Setahoz kis rovid nadrag a rovid ujju bodyhoz. Volt egy szvetterke is, ha huvosebb lett. Sapit nem is hasznaltam soha, ugyanis szelben egyszeruen nem vittem ki. Babafeszek van akinek bejon, nalunk total felesleges volt. Szoptattam, eselyem nem volt ra hogy csak ugy elaludjon benne, kezemben aludt el, vagy agyon fekve szoptatva. Aztan ott aludt,ahova raktam.

Legzesfigyelo szerintem kell. Enyem 10 honapos, meg mindig hasznalom, nekem nyugodtabbak az ejszakaim. De legtobbszor koztunk alszik :D igazabol minden ejjel 2 kor megebred enni, es onnantol mellettunk alszik, ezert nekunk ilyen babafeszkek nem kellettek, de van akinek jol jon.


Van egy vekony bambusz pokrockank, ilyen lyukacsos, szellos, az nagyon jo volt. Meg ma is hasznalom.


Juliusi a gyerekem.

2021. ápr. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1es vagyok, en 3 db bodyval es 2-4 nadraggal, sapival vartam a babat. Aztan mikor hazajottunk lattuk meg, mi hasznos, mi kell, mi sem. Ferjem ekkor beugrott autoba es elment, vett ami kellett, tehat elso ruhaszetteket vegulis o vette. Erre nem paraznek ra, akarmelyik tescoban lehet hirtelen ruhat venni. Es jo minoseguek, es cukik :D
2021. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Napozókat

Kalapokat, pamut nem beleizzadós bodykat.

Pelenkatakaróbugyit lánynak, ha mentünk valahova

Lenge egyberuha alá, mert melegben nem adsz bodyt is

2021. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
A napozó egy nagyon hasznos kis cucc ennyi idős babáknak. Főleg azt vennék nappalra. Éjjelre meg vékony rugdalozokat. Kis zoknit persze, meg vékony textil pelenkából nagyot amivel tudod takarni a nap elől pl babakocsiban.
2021. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Nekem is júliusi babám van. És pont annyira nem tudtam, hogy mi kell, mint te. :D


Mivel gyorsan nő az első időkben, ezért felesleges betarazni. 7-8 ujjatlan body, 7-8 labfejes rugdalozó, 2-3 pamutsapka, babatakarok.


Az első pár hónapot így oldottuk meg.


Amíg nem tanult meg járni, addig a rugdalozó volt a nappali szett is, nemcsak pizsikent funkcionált. A legpraktikusabb darab babának. A hideg hónapokban kellett overál, meleg sapka, kesztyű.


Jó babazast! (:

2021. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szintén június végére várom a babánkat. Én rövid ujjú bodybol 50es-5db 56os-10db 62es-5dbot vettem illetve ugyan ennyi hosszú ujjút is.Napozóbol vettem 56osbol 7dbot 62esböl 3dbot. Rugi 50es-3db 56os-20db (vegyes rövid hosszú) 62-es 10db. Vékony sapka 3db 1db vastagabb. Karmolás elleni kesztyű 2db

Textil pelenka 20db

Vékony pléd 3db

Vastagabb pléd 2db

Légzés figyelő

Gumis lepedő 3db

Vízhatlan lepedő 2db

Babafészek

Babakád

Törölköző 3db

Cumisüveg 1db

Cumi 2db (kettő különböző fajta)

Lázmérő

Orrsziporszi

2021. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudja valaki, hogy miért lettem így lepontozva? :O


5-os válaszoló vagyok.

2021. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) kedves 5-ös, lehet valaki csak véletlenül kattintott, sajnos én magam sem tudom hogy működik a pontozás :(
2021. ápr. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!