Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy lehet NEM rászorulóknak...

Hogy lehet NEM rászorulóknak odaadni a kinőtt ruhákat?

Figyelt kérdés

Vannak használt ruháink, van ami jó, van ami rossz állapotban, ingyen adnám. Viszont amilyen emberek ilynekor rámírnak, szörnyű,nem mennék bele.

Normális embereknek adnám inkább, akik nem akarnak pénzt kiadni ruhákra. Nem baj, ha szegények, de ne at alja legyen.


2021. jún. 14. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Cserebere csoportokban. Az ,,alja" nem fog egy palack öblítőt vahy egy liter olajat sem adni ruhàèrt.
2021. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Gyerekjóléthez/védőnőhöz/alapítványoknak beviheted, ők ismerik a rászorulókat.
2021. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Facebook market. És csak annak adod, aki szimpatikus.
2021. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Ez engem is érdekelne, van kb 10 zsáknyi ruha amit ránk sózott rokon, erre közli, hogy hát neki nem kell vissza mert nem lesz több gyerekük, nyugodtan adjuk oda valakinek vagy dobjuk ki. Na kösz bameg, gondoskodhatunk mi a szemetükről az egy dolog, de pénzt miután ingyen volt nincs pofám kérni érte, kidobni nem szeretném mert tökéletes, szép, márkás ruhák, de arra nem vagyok hajlandó, hogy feltöltöm valahova ingyen és bombázzanak üzenetekkel ilyen cigányok meg tróger, legalja emberek, aztán bejöjjenek az otthonunkba… Ha pénzért töltöm fel akkor méregethetem majd le egyenként az ezer db ruhát hat oldalról a sok gyökérnek akkor is ha jelképes, putriszűrő áron rakom fel, erre sem vagyok hajlandó. Szerintem le fogjuk adni valahol, csak ilyen helyet is nehéz találni, ahol tényleg jó helyre kerül és nem úgy bunkóznának az emberrel mintha ők tennének szívességet. Köszi rokon ezúton is a maceráért :D
2021. jún. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Utolsò, merre vagytok? Èszak-Magyarorszàgon a Zsòfi-Remèny vàr alapìtvànynàl, Velencei-tò vonzàskörzetèben a Velencei tavi nagycsalàdosok egyesületènèl pròbalkozhatsz. Gondolom mashol is vannak alapìtvànyok, csak meg kell őket talàlni.
2021. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez jó kérdés, régen voltak kint vöröskeresztes konténerek, de már nincsenek. Én is kidobálom a gyerekek kinőtt ruháit, mert nincs senki, akinek oda tudnám adni. Egy időben feltöltöttem a netre, de akkora kezelési költséget számoltak fel, hogy nem érte meg az időt, hogy kerestem vele 600 ft-ot egy hónap alatt. Ha meg drágábban teszem fel, nem veszi senki, így sem tolongtak, nem is értettem, ennél sokkal drágábban árulták a többiek. De nekem sem kedvem, se időm ezekre.
2021. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Adományboltnak is adhatjátok



Vagy csak szimplán saját ismerősöknek posztolni, lehet valaki szívesen átveszi pont és még dumáltok is egy jót :)

2021. jún. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak mèg vöröskeresztes kontenerek, csak ritkabbak. Oda a rongyot is bevesznek, újrahasznàlatra.
2021. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem facebookon könnyen találsz szimpatikus családot, ahol több gyerek lévén hálásan fogadják a ruhákat. Kaptunk így mi is, és az illető is örült, hogy megszabadult a ruháktól, s nem "legalja" helyre került. :)
2021. jún. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is facebook marketre raktam. Lefényképeztem kb. 5 darabot egybe, meg írtam, hogy ettől-eddig méret, vegyes állapotúak. Kb. 10-en írtak, kiválasztottam egyet, akinek nem tűnt hamisnak az adatlapja és tényleg van gyereke. Egy óra múlva elvitte a két szemeteszsáknyit boldogan. És nem jött be, mert egy közeli közteret adtam meg találkapontnak.
2021. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!