Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy lehet NEM rászorulóknak...

Hogy lehet NEM rászorulóknak odaadni a kinőtt ruhákat?

Figyelt kérdés

Vannak használt ruháink, van ami jó, van ami rossz állapotban, ingyen adnám. Viszont amilyen emberek ilynekor rámírnak, szörnyű,nem mennék bele.

Normális embereknek adnám inkább, akik nem akarnak pénzt kiadni ruhákra. Nem baj, ha szegények, de ne at alja legyen.


2021. jún. 14. 16:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és oviban is simán szoktak a jobb daraboknak örülni a nálunk kisebb méretűek anyukái.
2021. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Lakóhelyek Facebook csoportjába kérdezd meg .
2021. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekotthonok? Anyaszàllòk?
2021. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Engem például pont érdekelne, kis méretű babaruha :)

De nincs facebookom.

Szabad tudni merre laksz? Akar privátban is írhatsz :)

Köszi

2021. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen elfogadnam... Nem vagyunk gazdagok de szegények sem ,viszont most jól jönne mivel a férjem is táppénzen van most gerinc műtét miatt.augusztusan születik a babának. Szívesen írok magunkról esetleg facen is megkereslek.
2021. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Már továbbadtam, facebook marketplace lett végül. Simán nem válaszoltam azoknak, akik nem tudtak legalább egy kicsit normálisan írni. Szívesen adtam volna nektek, na majd talán legközelebb!
2021. jún. 15. 13:28
 17/17 anonim ***** válasza:
33%

Én nem értelek titeket.. ha ingyen akarod adni, de nem szegényeknek akkor miért nem tartod inkább meg? 1-2 hozzászólás már át megy cigányozásba is..

Ezért ilyen a világ amilyen!

2021. jún. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!