Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Szeptember végére születik...

Szeptember végére születik meg a kislányunk, milyen ruhákat vegyek neki, mennyit?

Figyelt kérdés
Már van kb 4-5 szett amit megvettem, meg néhány body, inkább rövid ujjú, nadrágok. Egy cipzáros pulcsi. Ma is el mentem nézelődni, de semmit nem találtam ami jó lett volna. Hiába hosszú ujjú, de elég vékonyka nyárias anyagú ruhákra akadtam. Megéri az olyat megvenni? Nem lesz hideg még akkor? Illetve kintre mit adjak majd rá? Overall? Vagy csak egy meleg felsőt és pokrócot?
2021. júl. 26. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Kulcs: réteges öltöztetés. Igen, takaróval is lehet rétegezni. De őszre majd praktikus lesz egy átmeneti overál, ami alá elég a benti ruha. De ne most szezonon kívül keresd.
2021. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Cipzáros pulcsi nem túl praktikus.


Kislányom augusztus közepén született.


Szeptember végén ezeket hordta (homerseklettol függően) :

-talpas naci, bodyval, vékony takaró

- body + rugdalózó + polar takaró

- body + naci + plüss rugdalózó + takaró

2021. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg kelengye lista van fent a neten minden le van irva pontosan.
2021. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb. fél éves korig nagyon nem praktikus a sima nadrág, mivel a zoknikat lerúgják, ha zokni van tervben. Talpas nadrág és rugdalózó a nyerő. A baba hőháztartásától fog függni, hogy vastagabb, vagy inkább véknyabb ruhák kellenek-e majd. Egyik gyermekemnek közepesen vastag és vastag rugdalózói voltak, sokszor hosszú ujjú body-val párosítva, és hiába volt 23-24 fok a lakásban télen, nem izzadt, míg a másik gyermekemnek ezek az örökölt ruhák nem voltak jók, mert egy réteg ruhában is izzadt (szintén szeptemberi), így neki rövid body kellett talpas nadrággal.

A zipzáras pulóver pedig kb. egy éves kortól lesz praktikus viselet. A sima pólók szintén nem praktikusak baba korban, mint ahogy a harisnyák sem.

2021. júl. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És ne vegyél kapucnis dolgokat, egyáltalán nem praktikus.
2021. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5, miért ne lenne?

Kifejezetten szerettem, pluszban tartotta a sapkát, védte a széltől

2021. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Bocsánat, nem jól fogalmaztam, a kapucnis pulcsira gondoltam (mi kaptunk ilyen újszülötteknek való cipzáros/kapucnisat). Természetesen pl. Bundazsáknál, vastagabb plüssrugdalózónál jól jön, tényleg pluszban véd. A kapucnis pulcsiknál viszont mindig útban volt, begyűrődött stb.
2021. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
A kapucnis pulcsi valóban nem jó aláöltözetnek, de önmagában remek. Igazából overál alá én semmilyen pulcsit nem adtam még soha, elég volt a body, rugi. Ha nagyon hideg volt, akkor az overálra ment még kívülről takaró, lábzsák, bundazsák. De ezek is csak nagy mínuszban.
2021. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!