Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyit költenél ennyi ruhára?

Mennyit költenél ennyi ruhára?

Figyelt kérdés

2 farmer, 5 melegítő, 3 rövid ujjú, 5 vékony hosszú ujjú, 2 pulóver.


Szerintetek ezeket a ruhákat mennyiből lehet kihozni?

Tudom, hogy nem mindegy hol vásárolunk, csak egy kb. összegre lennék kíváncsi.


2021. szept. 13. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

~ 35.000 Ft-ból ott ahol én szoktam vásárolni, nyilván mehetnék turiba is és ott lenne harmadennyi, meg rendelhetném Farfetchről is és lehetne tízszer ennyi is, én a H&M-ben vásárolok többnyire és ott nagyjából ennyi lenne, nekünk ez teljesen megfelelő összeg.

*a melegítő szettben számoltam nadrág + pulóver, csak a nadrággal ~ 30.000 Ft körüli lenne az össszeg.

2021. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Sinsay-ben elég olcson vasároltunk sok sok ruhát. Ott érdemes nézelődni. Egy body-t 300 ft ért vettem, nadrágot 700 ért.
2021. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyerekre? 2 éves vagy 15?
2021. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mi turiban szoktunk vásárolni, ott ez kb. 2-3 ezer forintba kerülne nekünk.
2021. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3. Köszi, hogy írtad, ez tényleg számít.


6 éves fiú, 122-es méret.

2021. szept. 13. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Facebookon helyi adok-veszek csoportban is körülnézhetsz. Miért kell lepontozni a használt ruhás kommentet?
2021. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le.

Vásároltam már en is helyi adok-veszek csoportból (s tenném is szívesen, ha kenne), nincs ezzel gond. Nem is emeltem ki, hogy csak új ruhákra vonatkozó ár érdekel.

2021. szept. 16. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy nagy zsák ruhát, amiben volt kb. 10 leggings, 6 nadrág, 8 rövidujju body, 8 hosszúujju body, egy téli kabát, egy esooveral, 5 vastag pulcsi, 3 vékony kabát, vettem 30 ezerért. Használt, egy gyerek hordta, folt- és szakadásmentesek, márkás ruhák.
2021. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!