Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Megbìznàl-e ilyen vègzettsègű...

Megbìznàl-e ilyen vègzettsègű szoptatàsi tanàcsadòban/ mennyit költenèl òrànkènt a szolgàltatàsàra?

Figyelt kérdés
IBCLC tanfolyamot szeretnèm elvègezni, viszont mìg nincs meg az 1000 òra gyakorlatom, addig nincs meg a hivatalos vègzettsègem, hiàba megyek àt a vizsgàn. Ilyen fèlkèsz szoptatàsi tanàcsadóban mennyire bìznàtok/ mennyit költenètek rà?
2020. jan. 31. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Semenniyre és egy fillért nem költenék rá. Ha pénzt adnék ki ilyenért, akkor azt végzett, hivatalos szakembernek tenném.
2020. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%
Én elhívnám, de max 1/3-át fizetném
2020. jan. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

2. Vagyok

Elküldte


Úgy érzem, ha korrekten elmondja, miért nincs a papír, akkor az úgy nyer-nyer ügy.

Normál esetben pl a gyakornok körmös sem kér pénzt, max anyagárat.

Úgy gondolom, hogy az átlagár 1/3-a fedezi az utazás költségeit.

2020. jan. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Úgy tudom az Iblc tanácsadók nem kérnek pénzt
2020. jan. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha ingyen dolgozna a szoptatàsi tanàcsadò, akkor miből èlne?
2020. jan. 31. 14:39
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Hm, kerdezo.... Önkéntes munka pl? Illetve a védőnőnek, háziorvosának, óvónőnek stb se a magánszemély fizet, nem baj?
2020. jan. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Vèdőnő, körzeti orvos, àllami óvodàban az óvónő az adódból megkapja a rèszèt. Szoptatàsi tanàcsadó, magàn orvos szolgàltatókènt közvetlenül kap pènzt, mint ahogy magànóvodàban is fizetni kell havi dìjat.
2020. jan. 31. 14:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, direkt megneztem az oldalt. Az email, telefonos tanácsadás INGYENES. A személyes látogatásnak van díja, ami egyénenként változhat. Szerintem az emberek 99%- a első körben a védőnőt kérdezi, utána telefonál és legvégső esetben fordul személyesen valakihez. Akkor viszont elvárja, hogy szakember kegyen, ne egy félúton lévő valaki.
2020. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fizettem és kb egy kalap sz*rt ért. A mellgyulladásom nem ismerte fel, szóban elmondta hogy mit hogy csináljak, meg rajzolt nekem. Hát kösz. Rá három napra műtöttek...
2020. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsò, nagyon sajnàlom :'( Azt megkèrdezhetem, kèpzett IBCLC-s szakember volt, vagy csak tanuló?
2020. jan. 31. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!