Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hogy tartjátok a kesztyűt a...

Hogy tartjátok a kesztyűt a gyereken?

Figyelt kérdés

15 hónapos az alany. A bölcsődében is beszólogattak már párszor meg az apja is megjegyezte, hogy a hűvös időben biztos fázik, mert iszonyat hideg a keze (3-4-5 réteg ruha alatt kétlem, de oké, amúgy nekem is konstans jeges a kezem és általában nem fázok), szóval beszereztem egy rakat kesztyűt, hogy meglegyen mindenki öröme. Össz-vissz a próbákkal együtt nagyjából 5 másodpercig volt rajta, természetesen egyből repült a cucc. Ahogy adtam fel, a másik kezével már szedte is le.


Most még így ezekben a random 10 fokokban oké, nem olyan lényeges, de hamarosan tényleg nem lenne rossz kesztyűt adni rá, amikor majd kitalálja a mínusz 10 fokban, hogy ő hintázni akar, és a fémláncba kapaszkodna közben. De így hogy? Ha egyszer odafagy, akkor majd megtanulja alapon? Azt azért talán mégse...


2021. nov. 4. 21:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A klasszikus megoldás eldobálás ellen az, hogy a két kesztyűt egy hosszú madzag két végére kötöd/varrod (árulnak olyat is, amin már van ilyen gyárilag). Aztán az egészet áthúzod a kabát két ujján, hogy a kesztyűk kilógnak belőle. Így ha le is veszi, nem hagyjátok el.

Hogy ne tudja olyan könnyen levenni pedig kicsiknek szoktak csuklónál tépőzáras vagy patentos kesztyűt árulni.

És igen, egész kicsiknek is lehet már ötujjasat is kapni, csak persze azt jóval nehezebb ráadni, hogy mindegyik ujjacska a helyére találjon :) De hátha kevésbé idegesíti aztán a viselőjét.

2021. nov. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!