Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ti mivel tartjátok fehéren a...

Ti mivel tartjátok fehéren a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Én nem mosom külön a fehér és színes babaruhákat, mert azért elég sokat kellene várni, hogy egy adag összejöjjön. Viszont azt látom, hogy amelyik fehér vagy fehér alapon van a mintha egy idő után szürkül.
2015. jún. 13. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs ideje beszürkülni, mert kinövi... 60 fokon mosom, mosópárnával.
2015. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wiky93 ***** válasza:
Én se mosom külön, nàlunk iis sok idő lenne mire összegyűlne külön-külön, nem szürkültek még se sosem, 90fokon mosok mindent.
2015. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én külön mosom a fehér és színes babaruhákat, 40 fokon gyors programmal, más-más mosószerrel. Soha nem szürkült be semmi.
2015. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért szurkul be, mert egyutt mosod a színesekkel. Gondolom akkor nem feher ruhához valo mososzert hasznalsz. En külön mosom a feheret es a színeset 40 fokon feher es szines ariellel. Hófehérek a babaruhaim esba textilpelusok is. Probald ki így! :)
2015. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-essel egyetértek, persze, hogy beszürkül, ha összemosod. Én 4 felé osztom a mosnivalót: fehér, világos színes, sötét színes és fekete-sötétkék-sötétbarna. Minden 40 fokon megy, kivéve az extra igényű dolgok (pl. gyapjú). A fehérekhez fehér Ariell, a színesekhez színes Ariell és színfogó kendő, a feketékhez meg Dreft fekete ruhákhoz való mosószer megy. Minden ruha gyönyörű, ezzel sajna törődni kell, hogy szép maradjon a ruha (mondjuk én imádok mosni). A babaruhákat a miénkkel együtt mosom kezdettől fogva, így azért másfél-két hetente összegyűlik egy fehér adag is.
2015. jún. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor lehet én is hozzádobom a babaruhákat a miénkhez és akkor tudom külön mosni.
2015. jún. 13. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!