Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Mennyit nő egy kisbaba lába...

Mennyit nő egy kisbaba lába tavasztól őszig? Ha most 19-es, vennétek előre 20-ast őszre?

Figyelt kérdés
Jó áron van, de nem tudom, mennyit nő átlagosan egy baba lába, kinővi-e addigra, mert feleslegesen sem akarom megvenni, csak jó áron van :)

2022. márc. 17. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak 1 szezon alatt nőt egy számot a lába. Őszig sok idő van, addig biztosan változni fog.

Én már csak amiatt sem merek előre cipőt venni, mert már jártunk úgy, hogy ugyanaz a márka más méretet adott. Mondjuk én a deichmannban vásárolok, lehet a DDStep nem változtat a szabáson.

2022. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék ennyire előre cipőt. Nem lehet tudni, mennyit nő a lábuk, ez tök egyéni
2022. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom lába hónapokig ugyanakkora volt, majd kb egyik hétről a másikra 2 számmal nagyobb cipőt kellett neki vennem. Szóval nem vennék ennyire előre én sem.
2022. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem veszek gyerekruhát a jövőre tervezgetve. Az első gyereknél eleinte vettem, de olyan gyakran váltak értelmetlenné időközben beesett ajándékok, másoktól "megörökölt" cuccok, illetve a kérdés tárgyát képező elszámolások miatt, hogy leszoktam róla.
2022. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő


Életkorfüggő.


Lányom tavasszal 22-eset hordott

Ősszel 23-24-et

Most tavasszal

24-25-öt hord ő 3,5 èves



Fiam tavaly 18-cal kezdte így febr-márciusban. Április 19..

Májusban már 20-21-eset

Ősszel-télen 23-as cipőt kapott,hótaposót 24-eset.

Most már alig vároma jobb időt, mert 2 hétre nem akarok télit venni neki..

24-es átmenetije van.( fittzone közepén a pába ddszepben)

Nyárra 25 kell az biztos màr.


Hónap elején volt 2 éves.



Tehát a 2 gyerek lába közt most 5 mm van.


Pedig 1,5 év van köztük.

Úgyh gyerekfüggő nagyon!!!

2022. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mert lányom lába kicsinek volt úgy hogy 1 hónap alatt 1 számot nőt.
2022. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak szandált szoktam előre venni, mert az mindig kell. Évközben benti cipőnek, de az se gond ha a nyárra nő bele. Akkor kinti lesz.

Semmilyen más típusú cipőt nem vennék előre. Kiszámíthatatlan. Van, hogy egy hónap alatt kinövi, máskor egy félévig is jó, pedig 6 éves. És minél kisebb egy gyerek, annál kiszámíthatatlan.

2022. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak lassan nőtt a l@ba így augba megvettem a szandit ami 1 számmal nagyobb volt, erre kinőtte vehettem megint. A nyáron 2 számmal lett nagyobb a lába.
2022. márc. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!