Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1,5 éves gyereket ciki csak...

1,5 éves gyereket ciki csak leggingsben és bodyban vinni lakáson kívül programokra?

Figyelt kérdés
Pl. baba-mama klub, vagy bárhová? Én így terveztem, hogy ha lekerül a kabát, de más babákon úgy látom komolyabb ruhák vannak (ruhácska, leggings hosszú felsővel, szabadidőnadrág, vagy más "normálisabb" nadrág) A leggings inkább csak otthoni öltözet babáknál, kisgyerekeknél is?
2022. máj. 10. 08:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
A 1.5 évesem kislányomra nagyon gyakran adtam body+leggingst, nem volt ciki. A bodyt azért tartom praktikusnak ennyi idősen, mert gyakran kell felvenni és így nincs kint a dereka. A leggingst pedig azért szeretem, mert vékony, nem sül meg benne, viszont ha elesik, ad egy kis védelmet (valamivel többet, mint a harisnya) és kényelmesebb, mint a farmer.
2022. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Derjaderja ***** válasza:
82%
11-gyel teljesen egyetértek. 2-3 évesre már nem adnám ezt a szettet, de másfél évesnek ideális. Pláne szabadmozgós programokon, ahol a kényelem a cél. Amúgy meg ciki az ha vki a gyereked ruhájában foglalkozik.
2022. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Derjaderja ***** válasza:
82%
Ruhájával
2022. máj. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon.
2022. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11%
Hát a 1,5 évest már lassan igen, 2 éves korától biztosan gáz !
2022. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!