Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednéd a 15 éves lányod és...

Engednéd a 15 éves lányod és a legjobb barátját egy szobában aludni?

Figyelt kérdés
A lányom 15 éves és a legjobb barátja aki fiú nálunk fog aludni. A srác 14 éves. Gimi eleje óta ismerik egymást és nagyon jó barátok. Engednétek őket egy szobában aludni? (külön ágy csak egy szoba)
2022. márc. 5. 14:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Igen, gondolom észrevennéd ha járnának, így, hogy csak barátok, nem lesz szex.
2022. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Minek alszik ott? Menjen haza és másnap jöhet újra.
2022. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

Kérdező, az életkorok kissé sántítanak... Egy normál tanuló aki nem bukik általánosban, 15 éves korára végzi el a nyolc osztályt, aztán 4 év középiskola. Szóval... hogy lehetnek gimnazisták, ha a lányod 15 éves és a következő a négy év középiskola neki, míg a barátnak még ott a nyolcadik?


De a lényeg, hogyha normális a fiú, akkor engedném nekik a helyedben


#2

Kissé túlgondolod...

2022. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Miert alszik ott ? Aludjon otthon.
2022. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

15 es 14 eves, es gimi eleje ota ismerik egymast ? Szoval szeptember ota ?

Ejha !

2022. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
Ötös, a hármas vagyok. Lásd a válaszom. Vagy én nem értek valamit etéren?
2022. márc. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

Egy normál tanuló, aki nem évvesztes, az nem 15, hanem 14 évesen kezdi a gimit, és valamikor 9.osztály folyamán tölti be a 15-öt. Ha nyári születésű, és 6 évesen kezdte a sulit, még bőven lehet 14.

Amúgy nem engedném.

2022. márc. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Sokan itt nem hallottak 8 meg 6 osztàlyos gimiről. Engednèm. Akàr csak baratok, akar több.
2022. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Igen engedném
2022. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%

#7

Köszönöm a választ


#8

Nos, nekem csak a nyolc általános volt, és a négy év középiskola. Én így szoktam meg az iskola menetét.

-

Amúgy igen, a hármas vagyok. Nem értem mire ez a nagy lepontozás csak mert nem tudtam valamit, amit ti igen. De eh... gyakorikérdések.hu, ahol az indokolatlan lepontozás az egyik nagy divat, és mindent kötekvésnek vevés, még akkor is, ha nem kötekvés egyáltalán.

2022. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!