Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » 1,5 hónapos kisbabát te hogy...

1,5 hónapos kisbabát te hogy öltözteted fel?

Figyelt kérdés

Kórházban rövid ujjú body es rajta egy rugdalodzo volt. Eddig én is igy öltöztettem,de lehet hogy ez most túl meleg a kisbabáknak vagy igy jó?

Tanácstalan vagyok. Ti mibe öltöztetitek ebben a melegben? 27fok van a lakásban.



2022. jún. 28. 07:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövidujju body meg pelenka. Ha hideg a lába, ami nagyon ritka, vékony zokni
2022. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vsak egy body
2022. jún. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam ugyanilyen kánikulában született. A PIC-en egy szál pelusban voltak pucéron. :)

Szóval max egy napozó vagy egy body 27 fokban, de ha melege van, azt is vedd le nyugodtan.

2022. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujjú body, az én lányomnak fázós a lába, ezért zokni is van rajta vagy body helyett rövid ujjú, rövid szárú vékony rugdalózó.
2022. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujjú body vagy napozó nálunk is ami bevált. Lehet ha nagyon felmegy a hőmérséklet bent is, akkor csak pelus lesz, mert már van egy pár meleg kiütése.
2022. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rövid ujjú body és rövidnaci van a kisfiamon. Napozót én éjszakára adok rá, mert nekem az olyan pizsamás.

Ha kimegyünk sétálni, sokszor a rövidnacit is leveszem. Leginkább akkor, ha érzem, hogy melege van.

2022. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Rövid body csak magában,vagy egy lengébb rövidujjú, rövidszárú rugi. Napozót még nem adtam rá, de ha ilyen meleg marad, akkor mostmár az jön. Ha úgy érzem abban is melege van, akkor pelenkában fog héderelni. 26-27 fok van bent nálunk most.
2022. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 2 hónapos,csak pelus,rövidujjú body van rajta,ha idebent megy a klíma, akkor erre kap egy talpas nacit.
2022. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a valaszaitokat! :)
2022. jún. 28. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!