Gyerekruha eladás. Hol, milyen áron?

Figyelt kérdés

Eddig nem voltam erintett a temaban, de van par fiu ruha, amit eladnek.

Facebookon hirdetem, de nem is irt senki.

Csomagban vagy darabonkent jobb eladni?


3 rovid ujju (csak lecimkezett), 2 melegito (csak lecimkezett), 2 parszor hasznalt hosszunaci, 4 rovidnadrag, amibol ketto csak egyszer viselt, egy furdo naci (lecimkezett), egy pulcsi (lecimkezett)…. milyen aron hirdethetem?


122-128-as ruhakrol van szo, ha ez szamit.


2022. júl. 28. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Kb sehol. Max ingyen. Nagy reményt ne fuzz hozzá
2022. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Sehol,ruhagyüjtő konténer
2022. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Sehol kb.

Max így csomagban elcserélheted

helyi csere-bere csoportban. tábla csoki, gyümölcs stb.

Nagyon nehéz már használt ruhát eladni. 1 részt a méret miatt (hiába van benne a méret, márkánként eltérő)

Én speciel szeretem megfogni h milyen az anyaga, na meg egy ekkora méretnél már nagyobb a gyerkőc, így szereti ő kiválasztani

2022. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Max fillérkért tudod eladni, azt is inkább majd összel, ilyenkor kevésbé pörögnek az adás vételi csoportok
2022. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem érdemes beleölni az időt a fényképezésbe, eladásba. 100 ft/db áron nem térül meg. Add oda valakinek, ha eldobni nem akarod.
2022. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Először darabonként szoktam, utána méretenként az utolsó darabokat csomagban.

Nálam kislány 56-104, kisfiú 56-86 méret volt eddig hirdetve, minden, ami nem lett foltos, lyukas. Ruhák, téli overálok, cipők, sapik, minden. És a holmik 90%-át elviszik. Játékokat hirdettem, bundazsákot, sterilizálót, kistakarókat, babakád, játszószőnyegek, bontatlan cumik, gyakorlatilag mindent, amit már kinőttek. És szinte mindent elvittek. Meg kell nézni mások mennyiért hirdetik, minimálisan alá tenni az árát, 3-4 helyre feltenni, frissítgetni és előbb-utóbb lesz gazdája.

Ha megsincs kedved ehhez, akkor H&M, én a foltos, eladhatatlan ruhákat oda adom le, kisebb zacskónként 500 Ft és utána levásárolom, mikor amúgy is vennék onnan ruhát a gyerekeknek.

2022. júl. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oh, hat koszonom.

Tavaly rogton eladtam mindent, valtoztak a dolgok azota ezek szerint

2022. júl. 28. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Én már évek óta nem tudom eladni még a szinte új állapotúakat sem, pár száz forintért sem. Csere-bere, licit csoportban érdemes próbálkozni, de ott sem mindig sikerül. A legtöbb esetben inkább felajánlottam rászorulónak ingyen, úgy már vitték, mint a cukrot. Vhogy nem értem. Pár száz forintot nem tudom vki kiadni, akkor hogyan vállalt gyereket? De ingyen minden kéne...
2022. júl. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

El szoktam ajándékozni a ruháimat, amire már nincs szükségem és hibátlan állapotú.

Nem viszem ruhagyűjtőbe, mert egyes emberek “kikukázzák” és csak eldobáljak.

Nem vagyunk rászorulva a pénzre, de a gyerek ruhák nagyon drágák… és ezek szinte teljesen újak.. ezért gondoltam, hogy megvennék, mai divatúak, közkedvelt mintákkal…

2 alkalommal volt nagyobb csomag és azonnal írtak, most semmi.

2022. júl. 28. 15:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem is esélytelen. Azt vettem észre, mindenkinek a márkás, legutolsó divat szerinti, szinte új cuccok kellenek szinte ingyen. Én már tettem fel új, címkés farmereket ( mérethiba miatt), de még rá se kérdeztek.
2022. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!