Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Óvoda kezdésre vesztek vagy...

Óvoda kezdésre vesztek vagy vettetek teljes "ünneplő" ruhát fiatoknak? Fehér inget vettem,kell hozzá nadrág is vagy jó lesz egy kék farmer is?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát az elmúlt 2 évben nem volt évnyitó az óvodában. Én most se számítok többre. Szerintem elég a farmer.
2022. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hál istennek nem kellett ünneplő a ballagásig, de ha kellett volna, akkor egy sötétkék vagy fekete farmert-kordnadrágot kerestem volna hozzá.
2022. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem volt évnyitó. Ha lenne, akkor se farmerban, hanem sötét színű vászonshortban küldeném fehér rövid ujjú inggel, ne süljön meg.
2022. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt erre szükség és most sem kértek.
2022. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Rövidujjú ing egy épp hőmérséklethez aktuális sötét színű, máshová is hordható nadrággal. Még most gimiben is ennyi a beruházás a fiaimnak. Oviban még nem is kértek ünneplőt, csak "valami szebbet".
2022. aug. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. aug. 7. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Oviban is kértek már ünneplőt, én mindig veszek egy fehér rövid inget meg fekete nadrágot. Nyáron esküvőn voltunk, ing egy világoskék rövid lesz, mellé egy homok színű rövidnaci.


Tescoban 50%os akcióban jó áron vannak a gyerek ünneplők.

2022. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is sötét színű vászonshort van fehér rövid ujjú inggel.
2022. aug. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. A tavalyi évben pl. mindig lebetegedett a fiam amikorra ünneplő kellett volna, úgyhogy tavaly semmilyen ünneplőt nem kellett vegyek. Szóval várok az utolsó hétig, bár hátha majd idén többet jár oviba.
2022. aug. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!