Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol szoktatok egészen kicsi...

Hol szoktatok egészen kicsi (74-80-as) kislány bugyit venni?

Figyelt kérdés

#Kislány alsónemű
2022. aug. 20. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan viselt ekkora méretet a lányom, úgyhogy sehogy. :) 86/92-es volt az első bugyija.
2022. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Te a pelenkás perverz vagy? Akinek van gyereke, az tudja, hogy ekkora babán pelenka van, és arra nem kell bugyi, vagy nagyobb méret kell.
2022. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Léteznek ennyire vékony gyerekek. Nekem is van ilyen ismerősöm, bár nekik a 2 éves 80-86-ost hord... Vékony és alacsony is, de már szobatiszta, így neki is kell valahonnan bugyi...


Egyébként azt hiszem, H&M-ben vettek neki, vagy nagyobb méretnél a guminál kicsit összevarrták.

2022. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok pelenkás perverz, de biz' isten néha neken is kedvem lenne valami bugyogószerűt adni a 8 hónapos kislányomra, mikor csak egy csini kis ruha van rajta.
2022. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
2022. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Én volt, hogy a pelenkára adtam még rá egy bugyit, mert mikor megtelt, mindig lehúzta a pisis pelust a súly, és a térdénél fityegett neki a pelenka. Így kis nyári ruha alá kapott pelenkát és bugyit is.


Most 9 éves, és a Tezenisben 4 évesre való bugyi jó rá méretben(h&mben meg a 122es, pedig 130 centi), nem alacsony, csak vékony, kb akkora csípőre, mint 2 évesen hurkásan volt:) Tezenisben tudsz venni ilyen kicsit, de biztos brendonban is árulnak, de szerintem furcsa ilyen kicsire bugyit adni pelenka nélkül, ha meg pelenkával adod, egy két számmal nagyobb kell.


Keresztelőre lesz? Nekem arra volt külön bugyim kisbabaként, a keresztruhával járt, de az nem ilyen normális volt, hanem csupa fodor "díszbugyi" volt, természetesen pelenka fölé.

2022. aug. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
A 2 éves lányom is ekkorát hordott. Az auchanban és kabátban tudtam bárki ilyen pici bugyit venni.
2022. aug. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

86-92-t kapott..azt sem mindig kaptam


4 èves ès a 92 mèg mindig nagy

2022. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én kisfiam nem extran pici, talán kicsit vékonyabb az átlagnál, 80-86 volt a mérete mikor szobatiszta lett (2 évesen, ami azért nem különösen korai), mégsem nagyon találtam ilyen méretet, 92 alsokat kapott, le nem esett de lotyogott azért rajta.
2022. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En megtanulnék varrni neki kis bugyikat. Mindenhol 86-tól indul a bugyiméret. Nekünk is gond volt ez az extra vékony kislányunkkal. Mai napig olyan bugyit hord, ami 3-4 évvel kisebb gyerekeknek való méret.
2022. aug. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!