Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hány éves korig mossátok...

Hány éves korig mossátok magasabb hőfokon a baba/gyerek ruhákat?

Figyelt kérdés

50-60 fokon mosom még a 11 hónapos babám ruháját.

Nyilván a külön a mienktől.



#mosás #babaruha #Babaruhamosás #Utalokvasalni
2022. szept. 13. 14:24
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

De anyukám fiatalos!

Én is fejlődöm-tudnám sorolni miért, hogyan-de szerintem ezt nem lehet egybe kötni a mosással. Azért mossuk magasabb fokon, mert így előbb ki lehet írtani a bacikat.


(Amúgy nem értem miért kell valakit lepontozni, ha nem ért a többséggel egyet)

2022. szept. 18. 17:36
 22/24 anonim ***** válasza:
69%
Kerdezo, de milyen "bacikat" ? Bakteriumok nem ruhan elnek, hanem gazda szervezetben. 🤔
2022. szept. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha kint homokozott/sarazott akkor nyilván magasabb hőfokon mosom koról függetlenűl. Amúgy 1éves kortól bőven fölösleges.
2022. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

60 fokon csak az ágyneműt és lepedőt, alvózsákot mostam, és ilyen hőfokon max akkor a ruháját, ha beteg volt vagy mondjuk lehányta, esetleg ritkán kifolyt a pelusból valami…

40 fokon mostam a ruháit, 1 évig külön, max az én pólóimmal együtt (alsókkal nadrágjaimmal nem) ha befért a gépbe. Sensitiv mosógél és öblítő.


1 éves kora után már fokozatosan belekerült más is, utána csak szín szerint válogattam.


Apa munkáscuccait mosom abszolút külön, aztán a mi színes ruháink a gyerekével együtt megy már. Normál mosószer, szenzitiv öblítő, mert nagyon megszerettem az illatát :)

2022. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!