Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mivel mossátok ki a gyerek...

Baranka kérdése:

Ti mivel mossátok ki a gyerek színes ruháit?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám a színes ruhákból kiszedni a beszáradt foltokat? Vanish nem igazán szedi ki őket.
2013. márc. 7. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
mosószappan
2013. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

így van, mosószappan (dm-es gallszappan!), mosószóda, úti mosókrém (az a tubusos). Bedörgölni a foltot, beáztatni a ruhákat.

Vannak olyan anyagok is, amelyek pár pillanatnyi fehérítést is elviselnek, én szedtem már ki úgy színes pólóból foltot, hogy tényleg csak párszor megdörgöltem fehér domestossal, aztán gyorsan kiöblítettem belőle. Persze nem merem bármelyikkel megcsinálni...

2013. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is Vanish-el kezdtem, aztán nem ért semmit. Váltottam mosószappanra, na azzal már kijöttek a foltok.
2013. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezt a mosószappant bárhol lehet kapni? Bocsánat a buta kérdésért. Hallottam már róla de nem tudom hol lehet kapni.
2013. márc. 7. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Télen folyékony ariel folttisztító, tavasztól meg napon szárítom. Nagyon szépen kiszívja a foltokat.
2013. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mosószappan szinte bárhol kapható: hiper- és szupermarketekben, drogériákban. Sokféle márkájú létezik, pl. Caola, Vanish, én a DM saját márkás szappanát használom (gallszappannak is hívják, Gallseife van ráírva).
2013. márc. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenhez Persilt használok (vagy a kapszulát vagy folyékony), ha az nem szedi ki akkor vanish vagy mosószappan. Ha az se akkor onnantól nem érdekel a dolog :)
2013. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!