Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is nehezen mossátok ki a...

Ti is nehezen mossátok ki a honokot a gyerek hajából, vagy én vagyok béna?

Figyelt kérdés
Ma este megint hajat kellett mosni. A kézi tust használom öblítésnél. Ehhez képest amikor megtöröltem a haját, akkor láttam, hogy még mindig van homok benne. Nektek simán kijön? Vagy van valami praktika?
2013. ápr. 29. 20:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*homokot
2013. ápr. 29. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A homok vízzel keveredve sárrá változik, ami nehezen jön ki. Hajmosás előtt érdemes pár percig puha kefével fésülgetni, hogy a nagyja kihulljon.
2013. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szárazon, az udvaron :-D
2013. ápr. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukám mindig megfésült előtte, kb 5-10 percig (nagyon sűrű hajam volt), aztán 2-3x megmosta samponnal, úgy, hogy mindig leöblítette, aztán megint megfésült. Így jött ki nekem teljesen anno.
2013. ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogtok röhögni, de én kiporszívóztam a fejüket hajmosás előtt. Élvezték is. :D
2013. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen porszívó csodákra képes.
2013. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Off:

jaaajjj, de jót nevettem az 5-ös válaszon!! :)

2013. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!