Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Milyen téli nadrágot adtok...

Milyen téli nadrágot adtok kicsi, szobatiszta lányotokra?

Figyelt kérdés

Az overál és a kantáros nadrág nem jó, mert nem tud benne pisilni. 2.5 éves.

Elég sokat szoktunk kint lenni, télen is simán 3-4 órát, közben persze iszik, ennyit nem bír ki pisilés nélkül. Milyen olyan téli nadrág van, ami meleg, kényelmes derékben és lehet könnyen pisilni benne?


2022. nov. 13. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Farmer anyagú, gumis derekú nadrág.
2022. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Van nem kantáros sínadrág is.


De én kantárosat is adtam neki, úgyis minden téli cuccban kell segíteni.

( decemberben lett szobatiszta)



2. Gyerek most múlt 2,5

Neki is készültrm kantárossal és sima sínacival


Van bélelt farmerjük is, de udvari játékra vag játszótérre, de oviba sem adok olyat

2022. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Pisilni senki sem overalban szokott...Azt levenni kb másfél perccel hosszabb idő, mint egy sima nadrágot, így nem igazán értem q problémát
2022. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne is a nadrágba pisiljen! 🤣

Egyébként a tavaly frissen szobatiszta gyerekem egyberészes overálban volt. Sose okozott problémát, hisz nem kint pisil. Bent levenni mindent ugyanannyi idő.

2022. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem fiam van de lányra is ugyanazt adnék: sima melegítő nadrág (vagy harisnya), rá egy vastag nadrág pl farmer ha csak sétálunk, vagy boltba megyünk, ha játszóterezunk akkor kantaros sinadrag a melegítő fölé. Simán le lehet venni pisilni, de úgyse pisil kint.
2022. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Szintén nincs még 3 a lányom

Ugyanúgy ráadom a kantárost és az overalt, ő meg szépen megvárja amíg kihámozom belőle, utána pisil. Kint az erdőben is simán ment a bugyi+ leggings+melegítő+kantárost nadrág+ felette kabát lefejtése fél percen belül, így tartottam a kezemmel a lelógó ruhákat és őt is amíg pisilt, utána visszaadtam, az tovább tartott mint letolni, de bele lehet jönni.

2022. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként a fiúknak is le kell vetkőzni,

Mert az atya úristen is pisis lesz és nàlunk mondjuk kb minden 4. Pisi az kaka is lesz.

2022. nov. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!