Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Ki mibe öltözteti a 2 hónapos...

Ki mibe öltözteti a 2 hónapos babát?Mikortól illik ra utcai jellegű ruhákat adni ha elvisszük valamerre és nem rugdalózót?Nekem még éjjel-nappal rugiban van.

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 11:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen, hogy illik vagy sem, ez egy baba.
2022. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Nekem 3 hónapos koruk után jött el az az idő, amikor zavart, ha rugiban voltak az utcán.
2022. dec. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem a rugi praktikus és kényelmes viselet, nem véletlenül találták ki babáknak. Nem szorít, nem csúszik ki semmi, nem kell zokni/harisnya, kevés a macera. Régebben nem is volt nagyon más típusú babaruha.

Kaptam én is ruhacsomagot, ami tele volt ilyen menő kis H&M-es farmer- meg szabadidő nacikkal, hát nem igazán jöttek be. Ok, hogy jól néz ki, mint a felnőtt ruhák,de se nem kényelmesek, se nem praktikusak kicsi babának.

2022. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Hát már bocsánat, tojok az illemre. Pár hónapos babát nehogy már miniatűr felnőttnek kelljen öltöztetnem azok kedvéért, akik futólag ránéznek a babakocsiban.

Nyilván alap a tiszta babaruha, de a kényelem és a hőmérsékletnek megfelelő öltözet a fontos.

Igazából normális országokban a felnőtt emberek sem lesegetik egymást, mindenki úgy jár az utcán is, ahogy kényelmes, meg a kőgazdag is lehet lezser, egyesek szemében igénytelen.

De ha már nálunk nem is így van, mert "a ruha teszi az embert", akkor már a kisbabákat legalább hagyjuk ki ebből a majomkodásból.

2022. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
2 hónaposan mindig rugiban volt, illetve body-ban, mert nyáron született.
2022. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%

A lányom csak a kórházi napok alatt volt napközben is rugiba🤷🏻‍♀️

Nem, nem az illem miatt, semmi ilyesmi

Itthon éjjel rugi, napközben rendes ruha (body, nadrág, zokni vagy harisnya, szükség esetén pulcsi) nekünk így volt jó

2022. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%

7 hós, kezd kúszni. Szóval bevásároltam a H&M-ben árult cipzáros lábfejes pizsikből. Ebben van itthon, de mondjuk sétákra is ebben viszem, így télen beöltöztetve úgysem látszi,mi van rajta.

Amúgy nekem agyrém, hogy alig lehet ilyen rugikat kapni. Ausztáliából kaptunk ajándékba nagyon jókat, kár, hogy itthon olyanok nem kaphatók...

2022. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

De mi az, hogy utcai jellegű ruha? Egy pici babának mindegy, hogy utcán van vagy otthon van, mert úgyis babakocsiban van, meg ugye overálban vagy bundazsákban. Azok alatt meg főleg tök mindegy csiniben van.

Mindenképpen a kényelem az első szempont, tehát nyugodtan maradhat a rugi és a body. Sosem értettem, ilyen pici gyerekekre miért adnak nadrágot, pólót, kabátot, cipőt... Max családi fotózásra ki lehet öltöztetni.

2022. dec. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Amikor majd melletted sétál az utcán.
2022. dec. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 babyboom567 ***** válasza:
76%

Lehet lepontozni,meg igénytelenezni,nekem 6 éves a gyerekem, és mindig az ő kényelmét néztem, nem azt hogy mások(főleg idegenek az utcán),mit gondolnak rólam,meg arról,hogyan járunk az utcán.Sosem volt még rajta farmer(ing sem, mert utálja,ezt mondjuk próbáltuk párszor),majd suliba( ha ő is akarja) és találok kényelmest belőle(hm twilling gatyákat néztem esetleg).

Az meg hogy a 2 hónapost utcai ruhába kell(ene) öltöztetni,számomra nonszensz.

2022. dec. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!