Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Újszülöttnek mekkora bundazsák...

Újszülöttnek mekkora bundazsákot vegyek?

Figyelt kérdés
November végére várom a pici fiam, tanácstalan vagyok, hogy 56-os bundazsák kitart-e a tél végéig, vagy vegyek inkább azonnal 62-eset? Az nem lesz túl nagy neki?
2014. aug. 31. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
62-est vagy 68-ast vennék a helyedben Mire rendesen felöltözteted a bundazsák alá nem lesz túl nagy. 56-ost semmiképpen nem vennék mert 1 hónap alatt kinövi és veheted a nagyobbat.
2014. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sztem 62est vegyél az biztos kitart, és az alá könnyen tudsz öltöztetni, biztos kicsit nagy lesz rá, de mivel még nem mozog annyira h magára tekerje nem lesz gond!



Nekünk pl 54 cm-el született a lányunk, így az 56os kicsit is lett volna mert nem tudtam volna aláöltöztetni!

2014. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Egy átlagos méretű újszülöttre 56-os méret kell. Bundazsákból sem kell nagyobb, mert eleve úgy tervezik, hogy alá lehessen öltöztetni a babát. Egy felnőtt esetében sem kell egyre nagyobb méretű ruha, ahogy az alsóneműtől haladunk a kabát felé.

Én 56-ost vennék és ha tél végére kinövi, akkor vennék egy nagyobbat is.

2014. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy november végi gyerek március végére mire már nem kell bundazsák/overál addigra min. 62cm lesz, de inkább kicsit nagyobb. Kizárt hogy 56-os mérettel 1 hónapnál tovább húzzák. Annyira meg azért nem olcsók hogy havonta vegyen az ember egyel nagyobb méretet belőle. (Nem beszélve arról, hogy milyen kellemetlen, ha a gyerek több mint 56cm-vel születik és egyáltalán nem lehet majd ráadni az 56-os méretet egyszer sem.)
2014. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kik-ben vettem neki. Ott igy voltak méretezve: 50, 56, 62/68. En a 62/68ast vettem a november végi babámnak. Első honapban alig fogunk kimozdulni, tehat nem szamit ha nagy, meg ugyis lesz ra pléd, mozeskosar. Utana meg mar kezd bele noni es szerintem ezzel a merettel megleszunk szezon végéig. 4000ft ert vettem.
2014. szept. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!