Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miután a hóban játszottatok,...

Miután a hóban játszottatok, bent engeditek, hogy csak harisnyában legyen a fiatok/lányatok más emberek előtt?

Figyelt kérdés

A héten romániában voltunk síelni a családdal és bár hó úgy-ahogy volt, mínusz fokok nem nagyon, ezért elég latyakos volt minden, egyik nap még esett is az eső, így a gyerekek (6 éves fiú és 8 éves lány) kabátja és sínadrágja elég nedves lett kívülről.


Amikor délben ebédelni mentünk a sípálya melletti vendéglátó helyre, feleségem mondta, hogy vegyük le a nadrágot a gyerkőcökről és maradjanak csak a pamut harisnyában és hosszúujjúban. Otthon, amikor hazaérnek (legyen az síelésből vagy egy hidegebb nap az iskolából) általában így szoktak lenni, viszont idegenek előtt nem akartam, hogy kellemetlenül érezzék magukat. Viszont láttam, hogy más szülők, sőt egy teljes gyerekcsoport is így csinált, szóval végül ez lett. A gyerekeket nem zavarta, úgyhogy a hét hátralévő részében már nem bajlódtunk azzal se, hogy a kocsiban öltözzenek át farmerből a síruhába, hanem a szállásról amikor elindultunk csak a harisnyát adtuk rájuk, majd a sípályánál csak felhúztuk rá a sínadrágot, hazafelé meg fordítva. Ezzel egy csomó időt spóroltunk és nekik is kényelmesebb volt, mint a kocsiban öltözködni.



2023. jan. 20. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha a gyereket nem zavarja... Nem meztelen, nem tudom, mit kell ezen kattogni. Ha nem veszélyes az egészségére, ha neki oké...
2023. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Istenem... Miért kell ennyire túlgondolni egy teljesen normális, hétköznapi dolgot? Gondolom vastag pamut harisnya volt rajtuk, teljesen olyan, mint egy nadrág...
2023. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha a gyerekeket nem zavarta, akkor mégis mi a probléma?
2023. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Teljesen tökéletes. Ha minket szülőket nem zavar ha le vesszük a sí overálunkat és pólóban harisnyában vagyunk, szerintem gyerekeket meg pláne nem.
2023. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%
Étteremben harisnyaban? Hát nekem nem illendő az ilyen....
2023. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát és nyolc éves gyerekek esetében ez teljesen oké, majd kamasz korukban lesz másabb a helyzet.
2023. jan. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a harisnyafétises pasi. Egy és ugyanaz a személy írja ki a fétises kérdéseit. Jó lenne már ha a vágyaidat nem itt élveznéd ki. Ez beteges nem gondolod?
2023. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
Igen.
2023. jan. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
5-ös, ezek az a kategória, akik szerint a fürdõruha meg a melegítõszett is oké étterembe…
2023. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
80%
Ha a gyereknek nem kellemetlen akkor szerintem teljesen jó és praktikus megoldás. A koliban én is csak felsőbe meg pamut harisnyában szoktam délutánonként lenni, ahol azért elég sokan látnak. Kényelmes is, praktikus is, meg ilyenkor amúgy is kell a nadrág alá harisnya, szóval ha mennénk valahová csak egy nadrágot kell rá felkapnom.
2023. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!