Gyerek ruhák előre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti vásárolnátok előre babaruhákat ha mondjuk 2 éves a gyerek de már 3-4-5 évesre való ruha van nagyon kedvező áron használtan? (Nem a használtan van a lényeg) Vákum zsákba van már így is elrakva a kissebb ruhák meg pár kapott nagyobb ruha.


2023. ápr. 30. 19:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
90%

Én nem, de anyám igen, meg kaptunk is ajándékba. Mindig nevettem, hogy még meg sem született, de már kb megvan hogy miben jár majd óvodába.

Amúgy annyira nem örültem neki, csomó plusz energia rendszerezni (pláne a használtat ahol sokszor már a méretezés sem volt bennük, én meg ott álltam első gyerekesként hogy most ez mekkora gyerekre lehet jó). Tárolni, észben tartani miből mennyi van már, esetleg nem is olyan tetszetős darabok, de ha már van akkor spúr vagyok újat venni. Néha legszívesebben kivágtam volna a több zsák ruhát valami ruhagyűjtő konténerbe, sokkal egyszerűbb lett volna mindent akkor megvenni amikor már szükség van rá.

2023. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az elején csábító volt,mikor még nem tudtam,hogy szezon végén kb 500-1000 ftokért lehet ruhákat venni. Azóra rájöttem erre. H&m, sinsay,pepco cuccokat fillérekért lehet kifogni évente többször is.
2023. ápr. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék

Mi rengeteg ruhát kaptunk/kapunk.

Sokszor voltam ugy, hogy óóóó, ez tuti jó lesz jővő télre, elteszem. Veszem elő jövő télen, mert ott van, nem kellett venni, veheti fel. Hát persze hogy kinőtte.


Rengeteg ruhával vagyunk így, amit eltettem mert jó lesz, és rohadtul nem volt jó 😅

En így csak olyan ruhákat teszek el, amik szezonfüggetlenek. Pl póló vagy nadrág, ami jó télen is nyáron is. Azt tuti nem növik át.

2023. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
87%
Én direkt nem veszek előre ruhát (de ha túl nagyot rendelek nem küldöm vissza, elteszem), de csak mert nem szeretném még azokat is tárolni ki tudja meddig. Viszont átnőni már 4-5 éves kortól kevésbé valószínű, hogy fogja egy gyerek tehát ha sokkal előre is megveszed, előbb vagy utóbb úgyis jó lesz nagy eséllyel. 3 évesre való szezonális ruhát nem vennék előre viszont.
2023. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%
Néha.
2023. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem tudhatod, mikor nő bele. Pl megveszed előre a téli ruhákat és csak nyárra lesz jó neki.
2023. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem, mert nem tudom, mennyit nő. Pl a tavalyi nyári cuccai nagy része idén is simán jó lesz rá (rövidgatyák, tunikák, kisruhák) . Pláne ruhacsomagot nem vennék előre. Mindig vannak akciók, mindig lehet fillérekért találni jó cuccokat.
2023. ápr. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
82%
nem mert olcson mindig lehet találni . és mert mindig van olyan ami megtetszik.
2023. máj. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
A legkisebb gyerekem most 80-86-osat hord, de nem vennék pl téli cuccot, mert nem lehet kiszámítani, milyen ütemben nő, csak tippeli lehet. Tavasszal rendeltem 74-es ruhát, nagy volt. Gondoltam, jó lesz ősszel (nem nyári ruha). Hát nem! Kinőtte. De azóta meg lassult. A középső gyerekem 9 éves. Van olyan ruha, cipő, amit egy éve hord, de vettem már neki cipőt évzáróra júniusban, majd szeptemberben meg kicsi volt rá. Nem lehet előre megmondani, mikor van egy nagyobb ugrás.
2023. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
A lányom rendszeresen kapott a családtagoktól akciós szuper minőségű, új téli ruhákat tavasszal, hogy majd a következő télre jó lesz. Ritka esetben volt jó rá, általában bőven kicsi volt már a ruha, mire elérkezett a szezonja. Emiatt ennyire előre csak olyan ruhát javaslok venni, ami egész évben használható. Például nadrág, farmer, pólók, pulcsik mindig hasznosak.
2023. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!