Hol lehetne eladni "nagy mennyiségű " gyerek ruhát egyben? Fiú,lány. Tatabányai vagyok. Van valamennyi gyerek cipő is. Kicsi mérettől kb 110ig vannak a ruhák.

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 15:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Gyerekotthon a közelben?
2023. máj. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ha csak megszabadulni akarsz tőle, akkor a védőnőnél leadni, vagy anyaotthonnak, adományboltba beadni érdemes. Én is ezt csinálom, ami ruhákat már tuti nem fogják a lányok hordani, bedobozolom és egyben elküldöm egy ovinak ("fogadj örökbe egy ovit" rendszeren keresztül).

Ha pénzt is akarsz érte, akkor átválogatni, nemek és méretek szerint szortírozva, nagyon max 3-5 darabos "szettekben" érdemes feltölteni Marketplace-re, Vintedre vagy bármi hasonló oldalra, ahol használt cuccokat lehet eladni. De egyben ennyi ruhát szerintem senki sem venne meg.

2023. máj. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eladni szeretném. Nem tudom hogy valaki átvenne e nagyobb mennyiségben ruhákat. Pl bolt vagy nem tudom.
2023. máj. 2. 15:32
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha pénzt akarsz érte, szerintem menj el egy turkálóba és beszélj az üzletvezetővel.

Vagy bármilyen olyan boltba, ahol használt gyerekruhát forgalmaznak.

Nekem nem lenne idegzetem kiskereskedő módjára föltenni az internetre és darabonként alkudozni százezer lehetetlen emberrel, hogy mi kell neki és mennyit hajlandó adni érte.

2023. máj. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

En meretenkent szoktam neha a ruhakbol csinalni csomagot, ez a legkevesbe maceras, igy el is tudok adni egyben 10-15 db ruhat is.


De nagy penzert nem megy el, csak akkor csinalom, ha nagyon raerek es nincs jobb dolgom, mert azert nyilvan ezzel is van dolog :D

Legfokepp adomanyozni szoktam en is.


Marketplace-re, illetve ujabban a vintedre raktam fel oket.

2023. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Engedd el, nem érdemes eladni, úgysem fognak fizetni érte érdemleges összeget.
2023. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Székesfehérváron lakunk. Én úgy tapasztalom, h kb lehetetlen

Hirdettem csomagban, darabonként, vicces áron, ingyen... a kutyának nem kellett.

Ha úgy érted, hogy nem magánszemélynek, sztem olyan nincs is.


En meguntam, majd bedobtam őket a használtruha gyűjtő konténerbe.

2023. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Nagy mennyisegben, egyben sehogy.

Ha penzt akarsz erte, akkor bizony azert tenni is kell, es meg akkor sem kapsz sokat.

Meretenkent, szezononkent felrakni marketplace, helyi oldalakra, Vintedre.

De, hogy kis merettol 110-es meretig egyben fiu meg lanyruhat nem vesz meg senki az hotziher.

2023. máj. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyben nem igazán viszik, de sajnos külön sem, még pár 100 forintért sem. Én inkább vagy elajándékozom vagy csere-bere csoportban kérek érünk mondjuk popsitörlőt, csokit, bármit.
2023. máj. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Nagy csomagot sosem veszek..


Faces csoportban szoktam licitálni..de csak azokra a darabokra, amik tetszenek.


Vettem màr csomagot, csalódás volt!


Amúgy 104-es fiú, 110 lány érdekelhet😉

(De nem játszós ruhák..)

2023. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!