Hol lehetne eladni "nagy mennyiségű " gyerek ruhát egyben? Fiú,lány. Tatabányai vagyok. Van valamennyi gyerek cipő is. Kicsi mérettől kb 110ig vannak a ruhák.

Figyelt kérdés
2023. máj. 2. 15:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Én meghirdettem kicsiben és egyben is, nem jött érdemi érdeklődő. Amikor ismerősnek ajánlottam ingyen, csak jöjjön el érte, akkor kérte, de legEk szíves mindent postázni, majd kifizeti a szállítási díját... Szóval ebből sem lett semmi.
2023. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
En is hirdettem egyben, nevetseges penzert markas, jo allapotu ruhakat, aztan inkabb odaajandekoztam baratnak.
2023. máj. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem az icipici.hu vett át nagy mennyiségű ruhát, weboldalon találsz elerhetoseget, írj nekik emailt.
2023. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A Jófogáson is szoktak gyerekruhákat hirdetni, ha nem szeretnél belőle sok pénzt és nem akarsz vele vacakolni, akkor az alap hirdetés ingyen van, egy próbát megér. Egyszer már vettem így, zsákban ruhát, de elég nagy csalódás volt, mert kb. 40%-ban nem azok a méretek voltak benne, amit az eladó írt. Ha van rá egy kis időd, érdemes lehet méretenként/nemenként hirdetni.

Ha nem kérnél érte pénzt, de esetleg cserélnél más ruhára: a környékünkön pl. két helyi szervezet is szokott ruhabörzét hirdetni, az egyházi az hozok-viszek alapon, ingyenesen működik, akinek van, az hoz, akinek kell, az visz, a maradék megy a közösségen kívülre, karitatív célra. Az egyik ismerősöm ruhacserés alkalmakra jár, de nem tudom, hogy gyerekruhát lehet-e oda vinni.

2023. máj. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!