Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A mondokazas mennyisegetol...

A mondokazas mennyisegetol fugg, hogy a gyerek kesobb milyen konnyen tanul verset?

Figyelt kérdés

Aki mondokazott nagyon sokat mar egesz pici kortol a gyerekenek, mikor a gyerek beszelni kezdett, konnyen megtanult par soros verseket?


Illetve, aki nem mondokazott, naluk hogy volt? Van olyan, hogy annak ellenere, hogy valaki nem mondokazik, a gyerek megis nagyon gyorsan megjegyzi a verseket kisgyerekkent?



#mondoka #verstanulas
2020. jan. 17. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondokaztam. A gyerek se szerette, én sem. Nagyon könnyen tanult mindent, verseket is.
2020. jan. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Rengeteg mondókát, dalt ismer általam, de még a beszéde is késett (ennek ellenére).
2020. jan. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Mi nem mondókáztunk. Nem szeretem, nem is érdekelt. Rengeteg mesét olvastunk, rengeteget memóriajátékot játszottunk. Mindkettő iskolás, nagyon könnyen tanulnak verset, kis ötösért megtanulnak több versszakot is.
2020. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokat mondókáztunk, énekeltünk, meséltünk születésétől.

Megkésett beszédfejlődésű kislány, most 3.5 éves. A 3. szülinapja előtt 2 hónappal szólalt meg.

Akár egy Bogyó és Babóca mesét is megtanul kívülről. De az óvónő mondta, hogy pl a dalokat csak 1x kell neki elénekelni, és tudja. A verseket is. Nagycsoportos szintűeket elszaval.


De ez csak memória kérdése. Mert a beszédértése meg nem 100%-os.

2020. jan. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!