Meddig érdemes tárolni a babacuccokat, kisruhákat? Ti mikor adtatok túl rajta?

Figyelt kérdés
Még nem tudjuk, hogy lesz-e kistesó. Pár dolgot már eladtam, de néha eszembe jut, hogyha mégis lesz második baba, akkor neki is jó lett volna. Ti hogy csináljátok?

2023. máj. 15. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Egyből ahogy kinőtte a méretet próbálom eladni.
2023. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eltettem a lányom ruháit. Fiú lett a második, az unisex darabokat kiválogattam neki. Több gyerek nem lesz, rokonságban született kisfiú, nekik ajándékoztam a szép ruhákat, a rosszakat bevittem a h&m-be. A lányom ruháit is majd el fogom ajándékozni.
2023. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Ahogy kinövi, eladom/ajándékozom. Nem tárolok semmit, nincs helyünk hozzá. Egyetlen dolgot bántam meg, hogy elajándékoztam azt, amiben hazahoztuk a kórházból.

Ha lesz még gyerekem, majd veszek neki, úgyse bírnám ki, hogy ne tegyem.

2023. máj. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

1. babával eltettünk mindent, mert terveztünk kistesót. Más nemű lett a kistesó ráadásul sokminden nem is volt jó, nyári és téli ruhák esélytelen volt, alap dolgok pl rövid ujjú body még jók is voltak, ami uniszex. De mikor a kicsit vártam is olyan szívesen vettem ruhákat, meg kaptunk is, végül sokmindent nem adtam rá az eltett dolgokból.

Na de onnantól rögtön ahogy kinőtték a ruhákat, próbáltunk is túladni rajtuk hamar.

2023. máj. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Ha annyira a közelben nem terveztek babát, hogy még nem is tudjátok, hogy akartok - e, én eladnám/ajándékoznám őket. Esetleg tartsd meg a kedvenceidet. Az én lányom még csak 11 hónapos, de egy fél szobát meg lehetne tölteni csak a ruháival, ennyit biztos nem tárolgatnék, ha nem terveznénk rövid időn belül több gyereket.
2023. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Rokonságban továbbadunk mindent, egy-két kedvenc darabnál szólok, hogy ha jön a kistesó, majd kérjük vissza lehetőleg. Néhány ruhácskát elraktam, de tényleg csak a kedvenceket, méretenként egyet-kettőt maximum. Eladni nem igazán tervezek semmit, mert mi is a rokonságból kaptunk szinte mindent. Egy-két dolgot vettem, de az se akarom eladni, biztosan lesz, aki szívesen használja. Arra számítok, hogy a második babánál is kapunk majd szinte mident, ami kell.
2023. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem is csak a ruhára gondolok, mert az tényleg lehet más nemű, más évszakban hordja a méretet stb. Sterilizalo, hordozó, textilpelenka stb?
2023. máj. 15. 11:32
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha van helye, tedd el. Aztán majd kiderül, kell-e.
2023. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Textílt nem tartottam meg, a textílpelusokat sem, ezekből amúgy is újat vettünk volna. Kiságy, sterilizáló, légzésfigyelő, hordozó ilyenek maradtak, egyedül a babakocsitól szabadultunk meg, mert utáltam.
2023. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mikrós sterilizálóm volt, azt kidobtam, a mellszívót, légzésfigyelőt eladtam. A kiságy, babakád+állvány megy tesómékhoz, etetőszék szintén. Adamo hinta, hordozókendő szintén el lett adva. Pihenőszék, játszószőnyeg kuka lett, mert a nagyobbik gyerek szétvagdosta ollóval 🤦‍♀️ textilpelusokat meg elhasználom takarításhoz. Babakocsi még megvan, de szerintem max ingyen elvihető lesz, mert nagyon le lett strapálva és házilag javítva.
2023. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!