Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A ruhákból mivel jön ki a...

A ruhákból mivel jön ki a kaki folt?Elég hamar viszem kisikalni ha baleset történik, Vanish szappannal sûrolom, mégsem jön ki a folt.

Figyelt kérdés
2023. máj. 25. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vanish por 1 napig ázik nálam es igy kijön. Anyatejes baba
2023. máj. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Marhaepe szappan is elég hatékony tud lenni. Bedörzsölöd, állni hagyod, és utána mosod ki mosógépben, nekem ez még szokott segíteni.
2023. máj. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Hideg vízben mosd, mert a melegtől még jobban benneragad a folt. Én Vanish vagy marhaepe szappannal dörzsöltem be a foltot (szerintem a kettő kb ugyanolyan), hagytam fél órát állni, kimostam kézzel, és kitettem a tűző napra, az nagyon sok folt maradékát kiszívta. Próbáltam fehér ruhán Domestos fehérítőt, de az sem szedte ki jobban, mint a Vanish.
2023. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egy kis Cloroxot szoktam raönteni a foltra, de a színes ruhakat fakítja.
2023. máj. 25. 10:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Forsch Baby folttisztító
2023. máj. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Marhaepe szappanra szavazok.
2023. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Én sima régifajta kockaszappanal jó erősen dörzsöltem és általában kijött. A marhaepe szappant sokat ajánlották amúgy nekem is
2023. máj. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Marhaepe szappan a legtöbb foltot kiszedi de azért erre is érvényes hogy minél hamarabb kell használni a koszolodas után, pl ha reggel lesz fű vagy kaka foltos ha rögtön bedorzsold tuti kiszedi de ha csak este jut eszedbe már nem biztos hogy sikerrel jársz.
2023. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!