Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Minőségre a h&m vagy a zara jobb?

Minőségre a h&m vagy a zara jobb?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 11:07
1 2
 1/18 anonim válasza:
48%
Zara jobb minőségre de ezért egy kicsit drágább is
2023. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Zara, plusz nekem a termékeik is jobban tetszenek.
2023. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Zara. De en csak hasznaltan vettem, ujonnan irreálisan dragak. Viszont meg használtan is szuperek voltak. H&Mesek rosszabb allapotban voltak, ugyanarrol a gyerkocrol vasarolva.
2023. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy jobb, viszont használhatatlanul kicsi. Egyszer tértem be, de a 74-es hm-t hordó gyerekre a 3 éves zara is kicsi volt.
2023. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a zarabol a baba bodyk nem jöttek be, azok H&m-ben jobbak. Más ruháknal hasonló minőség szerintem, mindkettőből van ami fakulosabb, gyengébb anyagú és van ami nagyon jó.
2023. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
7 eves a fiam, ujszulott kora ota szinte mindig a Zaraban vasarolok, azert mert ez tetszik. Nem Mo.-n elek, itt 70-90 % os akciok szoktak lenni, olyankor bevasarlok elore 1-2 evre is. Az osszevissza meretezest eltekintve nagyon szeretjuk , mert egyediek es a minoseg is jo.
2023. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Zarában ritkán vásárolok mert nálunk nincs, de azoknak a minősége is jó, szerintem a legtöbb dolog a H&M-ben is. Pl pulcsik, farmerek évekig bírták, 2 fiam van és mindkettő márka kiszolgálta mindkettőt.


A melegítők meg ovis korban úgyse húzzák sokáig bárhol is veszem.


Póló vegyes mindkettőben szerintem. Azokat én személy szerint jobban szeretem a C&A-ban venni.

2023. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
De jól megy nektek, én meg használtam vettem egy csomó ruhát😂 még a pepcosat is🤣
2023. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
8-as, át kell gondolni még a terhesség előtt, hogy belefér-e a költségvetésbe a gyerekvállalás, az azzal járó plusz kiadások (mert van belőlük bőven). 😉
2023. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
22%

9-es. 🤣🤣🤣

Hát azért kíváncsi lennék, hogy itt mindenki tényleg mindenki tele van-e vagy csak megveszem a gyereknek a Zara ruhát, mert hadd lássák milyen szuper anya vagyok, hogy ezt is megveszem a gyereknek, amit pár hónap alatt kinő és amúgyse fog rá emlékezni 🤣

2023. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!