Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Minőségre a h&m vagy a zara jobb?

Minőségre a h&m vagy a zara jobb?

Figyelt kérdés
2023. aug. 5. 11:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem kezeltesd a komplexusaidat inkább! :)


Én azért öltöztetem csinosan a lányomat, mert nekem, nekünk úgy tetszik. Hidd el, a 3 éves le sem tojja, hogy éppen milyen ruha van rajta, mit eszik le, miben homokozik. Ellenben én szeretek olyat ráadni, ami nem csak kényelmes, hanem szép is.

2023. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%
Ezt bírom a legjobban. :D mikor otthon majd leszakad a vakolat, de a gyereknek megveszem a 8 ezer forintos póló+ rövidnadrág szettet, hogy szebb legyen🤣
2023. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem, szerencsére sehol nem szakad le nálunk a vakolat (frissen felépített ház esetén bosszantana is rendesen).

Tudod, nem úgy vállaltunk gyereket, hogy "majd lesz valahogy", meg "jó lesz neki a használt is". Dolgoztunk évek óta, mikor terhes lettem, nem kevés megtakarításunk, befektetésünk volt.


Hidd el, ha nem így lett volna, el sem játszunk a gyerekvállalás gondolatával. Viszont tényleg javaslom, hogy szedd rendbe az életed, mert a te gyerekednek a pepcos ruha lesz a legkisebb baja, elnézve anyu értelmi szintjét.

2023. aug. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

🤣 szerintem csak a CSED-em több lehet mint a ti kettőtök jövedelme együtt egyébiránt

De én inkább gyűjtöm nekik a pénzt és értelmesebb dolgokra költöm

2023. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Mégis egy anonim oldalon kell önigazolást keresned, szánalmas stílusban… Nehezített pálya lehet így szerencsétlennek az élet, az tuti!
2023. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Miert gondolják egyesek, hogy akik használtan vasarolnak babaruhakat, azok szegenyek/nincs penzuk gyerekre/nem gondoltak at a plussz koltsegeket stb?

Messze nem vagyunk szegenyek, boven megtehetnek, hogy zaraban vasarolunk, de nem teszem. Egyszerűen total feleslegesnek tartom, inkabb eltesszuk neki a penzt, vagy hasznos dologra gyűjtjük passz. 5 perc alatt kinovik, vagy kart tesznek benne (folt, szakadas) arra az olcso pepcos is jo, de leginkabb hasznalt rucikat veszunk.

Mondjuk en szemely szerint nem bantom azt se aki megveszi ujonnan, dragan, mert en igy jól jarok ha eladja. Meg egyébként sem bantok senkit, aki nem szolgal ra, csak itt fennakadtam ezeken a kommenteken.

2023. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os. Na én is ugyanígy gondolkodom! Végre még egy ember!
2023. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 rmf730 válasza:
0%
Kispolgári konfekció mind a kettő…
2023. aug. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!