A sinsay babaruhák milyen minőségűek? Aki használja meg van vele elégedve?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak semmit nem vettem onnan, nem is tudtam hogy vannak náluk babaruhák. Neki legtöbb esetben a h&m, c&a és a tesco f&f ruháit vásároltam. Néha pepco, de ott főleg 1-2 nyári darabot.

Most viszont kislányunk lesz, és bàr kaptunk ruhákat, de bizonyos méretekből semmit (56 van több, meg 74-től felfelé, a kettő között semmi). Mivel kaptunk is ezért nagyon sokat nem akarok vásárolni, de nyilván szeretnék neki is venni, meg majd a hiányzó méreteket beszerezni.

Kicsit olyan érzésem van, hogy az elmúlt 5 évben (akkor született a fiam) valami elképesztően elszálltak a babaruha árak😳

Persze beruházok 1-2 drágàbb darabra szivesen most is, csak sokkal rosszabb ár-érték arányban vannak mint anno. Legalábbis így érzem..pláne hogy egy pici baba alig pár hónapig hord valamit.

És tudom hogy a pepco olcsó, de azzal nem mindig voltam megelégedve, és azért kérdezem hogy a Sinsay milyen, kb mire lehet számítani, hiszen jóval olcsóbb a többi márkánál amit be szoktam szerezni.

Köszi előre is.


2023. aug. 12. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
H&m stb közelébe se ér főleg a baba ruhák agyerek egész jó..olyan pepcoskb
2023. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kb Pepco kategória. A minta nekem sokszor lejött vagy megrepedezett pár mosás után. Mosás közben (2-3 mosás után) 1 méretet összemegy, ha vizesen nem bánsz finoman a bodyval (pl. megrázod teregetésnél), akkor végleg ki tud nyúlni. Nekem nem lett kedvencem, de játszósnak teljesen jó, vagy ha van valami cuki minta, akkor megkockáztatom, hogy hátha túléli.
2023. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 babyboom567 ***** válasza:
100%

A babaruhát pont nem tudom, de szerintem nem sokban más a gyerekruhától.

Hát őszintén oviba elmegy,én nem vagyok hajlandó többet kiadni egy nadrágért,pólóért, főleg,hogy az 5000ft-os nadrág térde is lyukas 1 hét után,és az oviba festékes,ragasztós,stbstb.A pólók nagyon elnyúlnak,de igénybe is van véve,ahogy egy ovis nyúzza a pólóját,bár a HM sokkal jobb.Felnőtt póló,konkrétan az első mosást sem bírta ki.Akciósan szoktam venni, pl póló4-500ért, vagy a múltkor vettem kb 700ért a melegítőket.(a pepcós 2500as melegítő az első mosást sem bírta ki,anyukám vette,én ennyit nem adok nadrágért)akciókor vásárolj belőle nyugodtan,pici babák nem teszik úgy tönkre a ruhát mint egy 4-6 éves,és sajnálni sem fogod, ha büfi vagy kakifoltos lesz.

2023. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk teljesen jó volt, főleg, hogy pár hónapnál tovább nem használta. De most jön a második, ő is lány lesz, kb mindent meg tud örökölni a nagyobbtól.
2023. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy adag babaruhát rendeltem tőlük, én eddig elegedett vagyok a minőséggel, ennyi pénzért szerintem rendben van, veri a Pepcos minőseget, bár neha ott is vannak egész jó dolgok.
2023. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Pepco kategória, én bölcsibe, játszóra adok rá sinsay cuccokat. Ki lehet fogni egész jókat, de többször futottam bele bolyhosodó, térdesedő darabokba, vagy olyanba, amin apró lyukak lettek az első mosás utàn.

Lezúzósnak jó. Nem sajnálom, ha maszatos, koszos lesz.

2023. aug. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, én jobbnak találom a pepco-nal.
2023. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolom, hogy ne netről rendelj, hanem próbáld ki az anyagot élőben. Én vettem Pepcoból és Sinsay-ből is, de többféle anyagú cuccok vannak mindkét helyen, és van olyan köztük, ami nem nagyon nyúlik, főleg oldalra nem. Na azt egy pici gyerekre (főleg ha még feszes is, mint az én kisfiam) kínzás ráadni, azt hittem néha, hogy eltöröm a karját az öltöztetésnél, pedig nem volt kis méret... Ez főleg a bodyknál fontos, a kis nadrágok, rugik fazontól függően könnyebben kezelhetők.

Nekem ezért jött be a H&M jobban, pedig mintára sokszor azok nem voltak túl szépek/cukik.

Most már nagyfiú, mindjárt 11 hós, segít is az öltözésnél jobban, most már simán jöhet a Pepco és Sinsay is. Közel egy minőség a kettő egyébként tapasztalatom alapján.

2023. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem a legjobb,de van amit ki lehet fogni.Ráadásul tul sokáig nem hordják,így megveszi az ember,mert olcsó.A dühítő az,hogy ha pl.kell a babára 68- as body,akkor innen 80- ast kell rendelni.A nagyobb lányom meg 104-110 est hord,de a 110 leggings szűk rá .Rendeltem 116- ost ,erre hosszába volt nagyobb csak ,szélességbe nem 🤦😡Nem tudom hogy méreteznek.
2023. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Pepco és KIK kategória.

Hozzáteszem a H&M minősége sem olyan màr, mint 5 évvel ezelőtt! A H&M bodyk úgy kinyúlnak pillanatok alatt, hogy gusztustalanul lóg a gyereken és bolyhosodik is.

Szerintem abban a méretben, amit te keresel, bőven jó a sinsay màrka, hisz úgyis viszonylag hamar kinövi. Felesleges drágám venni

2023. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!