Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miből mennyit érdemes venni?...

Miből mennyit érdemes venni? Április közepére vagyok kiirva, egy gyönyörű kislánnyal. Első babás kezdő anyuka

Figyelt kérdés

Ruhákból eddig ezeket vettem:

- 50es méretből ( 2 talpas rugdalózó, 4 hosszú ujjú body)

-56-os méretből ( 1 talpas rugdalozó, 2 lábfej nelküli rugdalozó,7 hosszú ujjú body, 4 rövidujjú body, 5 cicanadrág,2 hosszú ujjú kapucnis pulcnis pulcsi)

-62- es méretből ( 1 talpas rugdalózó, 2 lábfej nélküli rugdalózó, 3 hosszú ujjú body 5 rövidujjú body, 2 vékony nadrág, 1 melegítő nadrág,3 hosszú ujjú felső )

- meg persze vettem zoknikat is 3 pár újszülötett , meg 3 pár kövi méretet .



nov. 19. 18:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
88%
2640g/50cm volt a kisebbik gyerekem születésekor, 1 hétig ha tudtuk hordani az 50 méretet. Gyorsan híznak a babák az első pár hónapban, szerintem is inkább az 56 legyen több. Napi 3 váltás ruhával számolj minimum.
nov. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Kellett írnotok, hogy ne vegyen lábfej nélkülit, már meg is van a következő kérdése...
nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%
Jah nem az én voltam. Négy hónapos elmúlt a baba és 75%-ban lábasat hord. Mivel nem fordul hátról oldalra ezért felmerült bennem a napokban, hogy ez lehet az egyik gond.
nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14%
4# Mondjuk sajnos ezt nem lehet előre tudni, mi se készültünk. Semmi előre látható probléma, oka nem volt, még is koraszülés volt(2210gr,44cm), bizony jó ideig kellett, konkrétan hirtelen rohant a férjem, hogy gyorsba szerezzen. Sokkal jobb lett volna, ha kéznél van 1-1 darab. Ugyanígy hálás voltam, hogy az egyik rokon véletlen ajándékba 0-s pelenkát vett nekünk, még el is akartam ajándékozni pedig. Sajnos muszáj gondolni mindenre is.
nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%

Fiam aprilisi, talpas rugit+ ala bodyt adtam, az elso 2 honapban biztos,mert nem volt annyira nagyon meleg. Kenyelmes, egyszeru, ejjel-nappal ebben volt.

Labfej nelkulinek nincs nagyon ertelme (csak ha kendoben akarod hordozni), mert a zokni leesik roluk 1 perc alatt.

Hordozashoz nem rossz, hogy ne feszuljon a laba, de en akkoris inkabb 1 szammal nagyobb rugit adtam ra, egyszerubb volt, mint a zoknikat vadaszni a hazban, eppen hol esett le😂

Szerintem 10 db rugi, 10 db body biztosan kelleni fog, ha nem akarsz naponta mosni, en 56-ost vennek a helyedben, a tobbi raer, rendelni utolag is barmikor lehet.

Pulcsi, kardigan, cicanadrag nem kell. Nem fogod raadni, nem praktikus egy ujszulottnek. Ahogy a szoknya, ruha sem.

Persze lefotozhatod cuki szettekben, de max eddig is fogjatok hasznalni oket 😅

nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

"Április közepére vagyok kiirva, egy gyönyörű kislánnyal."


Bocs, de ezen felröhögtem. Nem rosszindulatból, de minden anyának a saját embriója a legszebb. (Humor)

nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a kisfiam 3240 grammal es 52 centivel született, másfél, majdnem 2 hónapig jók voltak rá az 50-es ruhák.


Mi kaptuk a ruhákat, rengeteg 56-os volt bennük, de szerencsére akadtak 50-es darabok is, de kb 5 bodyval és 5 nadrággal elvolt. Nem bukott, nem folyt ki szinte soha semmi a pelusból, így nem kellett naponta 2-3 szettet cserélni rajta.

nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%

#17 Ha fürdetés után másik ruhát adsz rá, az kapásból napi 2.

Az 50 méret meg elég hihetetlennek hangzik, de lehet, van olyan márka, ami annyival nagyobb, nem tudom.

nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%
H&M, na az nagyobb. Abbol a kisfiam is 1,5 honapig hordta az 50-es meretet, mert 56-nak felelt meg :D
nov. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%
Mi ez a sok lepontozás? Ki pontoz le minden választ?
nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!