Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Miből mennyit érdemes venni?...

Miből mennyit érdemes venni? Április közepére vagyok kiirva, egy gyönyörű kislánnyal. Első babás kezdő anyuka

Figyelt kérdés

Ruhákból eddig ezeket vettem:

- 50es méretből ( 2 talpas rugdalózó, 4 hosszú ujjú body)

-56-os méretből ( 1 talpas rugdalozó, 2 lábfej nelküli rugdalozó,7 hosszú ujjú body, 4 rövidujjú body, 5 cicanadrág,2 hosszú ujjú kapucnis pulcnis pulcsi)

-62- es méretből ( 1 talpas rugdalózó, 2 lábfej nélküli rugdalózó, 3 hosszú ujjú body 5 rövidujjú body, 2 vékony nadrág, 1 melegítő nadrág,3 hosszú ujjú felső )

- meg persze vettem zoknikat is 3 pár újszülötett , meg 3 pár kövi méretet .



nov. 19. 18:34
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Nem számítunk nagy babóra, mi sem vpltunk azok a férjemmel. Én csak 2600 gramm voltam...
nov. 19. 18:51
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Az 56ost duplázd meg, a tobbit a futár 2 nap alatt kihozza ha mégis 50es kell, már a kórházban tudsz rendelni.
nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó a választ! Szép estét :)
nov. 19. 19:00
 4/27 anonim ***** válasza:
52%
50-es valószínűleg egyáltalán nem kell. Az 56-os nagyon kevés.
nov. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor szerzünk még be :)
nov. 19. 19:05
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

56osból tárazz be többet.Én 12 bodyval és 12 rugdalózóval indítok.Az első hónapban szinte csak rugiban van a baba az kényelmes neki. Talpas rugdalózót vegyél :)

Meg vettem neki 4 elöl gombolós kardigánt, 5 hátul gombolós pulcsit, 5 leggingset és 5 melegebb nadrágot.2 együttest.

nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Én több talpas rugit vennék, neki még nem kell lábfej nélküli és ha teheted szerezz be 1-2 átlapolós bodyt is, nekem az újszülött korban sokkal könnyebb volt (a férjemnek meg méginkább), mint a fejen áthúzós. Bár van ismerős, aki kevésbé szerette mint a fejen áthúzósat, lássatok olyat is párat, ha anyagilag belefér.
nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
53%
Huhh, 8-as vagyok úgy látom 10 percig pötyögtem egy kézzel szoptatás közben 😅 Valaki közben leírta ugyanazt.
nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%

Nekünk a fiam az 56os ruhákat 1 hónapig hordta.

5 rövid ujjú body, 4 talpas naci, 3 ujjatlan rugi, 2 pulcsi, 8 hosszú ujjú body, 8 rugi, egy budazsák elég volt. Feleslegesnek tartok többet iszobyat hamar nőnek.

nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
A lábfej nélküli ruhákat jobb lett volna meg sem venned, nagyon nem praktikus, mert az elején naponta 100-szoe kell majd visszaadni a zoknit.
nov. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!