Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Egy éves gyerekre milyen sál...

Egy éves gyerekre milyen sál való?A boltokban csak csősalat látok. Illetve milyen kesztyű a praktikus,ami öt ujjas,vagy amiben egyben vannak az ujjai?

Figyelt kérdés
dec. 3. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Pepcoban is van.

dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Brendonban pl: van hagyomanyos sál is, de a garbósál, amit az első linkelt ezerszer praktikusabb.

Ötujjas egyévesre? 🤣

Ha időmilliomos vagy....

Egyébként lehetőleg, ha majd bölcsibe vagy oviba megy (minimum kiscsoportban) lehetőleg majd ne szúrj ki az nevelővel/óvónővel, hogy ötujjast küldesz, mielőtt a gyerek önállóan képes felvenni. Még az egyujjast is kihívás felhúzni 20 gyerekre mielőtt patakokban folyna rajtuk a víz...

dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Garbósál, és egyujjas kesztyű. Ne divatozz, a praktikum a lényeg egy évesnél.
dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én 1 évesem még mínusz fokokban is képes a (megkötözött) sapit levenni a fejéről, szóval bekeményítettem és balaclavát kapott. Az sapka és sál egyben, amit nem tud levenni :D

Kesztyűben egyértelműen egyujjas (lenne) a praktikus. A fent említett apróság nálunk azt is ledobja, nem szórakozok az ötujjassal. A 3 évesemre is külön kaland feladni jól, pedig ő kooperatív és próbál segíteni (mármint a kesztyűfelvételben). Nemhogy még a kicsire, aki még csak nem is kér belőle :D Amúgy én ilyen pici méretben még nem is láttam ötujjas változatot.

dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Kisgyermek nevelő vagyok, az 5 ujjast azért szeretem jobban, hiába macerásabb, mert az rajuk marad, tud fogni nem zavarja.
dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
cső sál praktikusabb illetve a egy ujas kesztyü.
dec. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem adtam még rá kesztyűt,nem gondoltam,hogy az 5 ujjas kesztyű ilyen macerás. Amúgy kaptunk mi is 5 ujjas kesztyűt.
dec. 4. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!