Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Jó ha igy öltöztetem fel...

Jó ha igy öltöztetem fel télen a babát babakocsiba ha pl,orvoshoz vagy vásárolni megyünk?

Figyelt kérdés
kezeslábas rugdalozó,téli overál meg takaró meg sapka,kesztyü?
jan. 18. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
A tél az tág fogalom. Nem mindegy, hogy -5 van odakint vagy +10 fok. Ebben a szerelésben plusz fokokban megsül a gyerek. A rugdalózó alatt body is van?
jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

14 fok van epp Szegeden.

Body, rugdalozo, takaro, ez van most az enyemen.


Hofokhoz oltoztesd, ne ahhoz, hogy milyen honapot mond a naptar.


Es soha ne oltoztesd agyon, egyreszt eletveszelybe sodrod vele, hisz ok nem ugy adjak le a hot mint mi, kicsi a testfeluletuk, a tulmelegedes megolheti a babakocsiban is akar.


Amit t te irtal az -5 , -10 fokhoz valo kb.

jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Én ma body, talpas nadrág, melegítő rugi, overál és sapiban vittem ki, az pont jó volt neki. Szerintem a téli overálra felesleges a takaró.
jan. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Valós sztori, családomban történt meg, valami olyan volt, hogy nem tudtak menni a nagyobb tesókért kocsival az iskolába, ők alsósok voltak, és akkor az anyuka a baba kistesóval elindult értük gyalog, babakocsit tolva. (jól fel volt öltöztetve a gyerek, arra mindig figyelve volt. És akkor már kint voltunk az épület előtt, egy apuka meg akinek 1-1 gyereke járt a család 1-1 alsós gyerekének az osztályába, kiszúrta, hogy a babakistesó lilulásnak indult (ez téli nap volt),és akkor ez az osztálytárs-apuka felajánlotta, hogy hazaviszi a családtagjaimat kocsival.
jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

*szóval simán jó ötlet lehet berakni akár babakocsi aljába plusz takarót.


Ja és amúgy nem lett semmi baj, haza lettek víve autóval.

jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az sem mindegy, mekkora a baba. 1 hónapos vagy 2 éves. Mert valakinek a 2 éves is 24hónapis babának számit 🤷‍♀️
jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem mindegy, hogy -5 vagy +10 fok. Én ma megsültem a télikabátomban. A baba nekem nem annyira pici már (10 hónapos), nadrágra overál helyett lábzsák ment csak, felül meg kabát (ami 2 részes overál felső része igazából).


Minuszokban amit írtál szerintem oké pici babánál, de lehet a takaró akkor is sok. Melegek azok az overálok.

jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!