Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan öltözteted fel 2...

Hogyan öltözteted fel 2 évesedet ha sétál is és babakocsiban is ül levegőzéskor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Body, pulcsi, harisnya, zokni, vastagabb nadrág, polár mellény, kabát, sapka, sál. Nálunk elég hideg van ma.
2013. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Overállban van még. Alatta mackónadrág, trikó, póló, pulcsi. Sétálni is szokott, kocsizni is szokott.

Nem igazán különböztetem meg az öltözködési módját, most tél van, hideg van, ráhúzom az overállt.

Ennek inkább majd tavasszal lesz jelentősége, amikor az a hülye idő van, ha állsz szétfagysz, ha futkosol meleged van.

2013. febr. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A melegítő alá már nem adsz harisnyát csak zoknit? Nem csúszik fel a nadrág szára és megy be a hideg?
2013. febr. 20. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam már nem ül babakocsiba mert nem marad meg benne, ezért overált adok rá, vagy vettem bélelt nadrágot, tehát, Body pulcsi bélelt nadrág és kabát, vagy body vékonyabb pulcsi, vékonyabb nadrág overall, így szoktunk lemenni sétálni.
2013. febr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!