Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Melyik markat preferaljatok...

Melyik markat preferaljatok inkabb babaruhaban?

Figyelt kérdés

Nektek mik a tapasztalatok? Melyik nagyobb vagy kisebb mint a tobbi marka?

Nekem ami szimpatikus lenne George, H&M, F&F, C&A, Next.



febr. 13. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Mi egy csomó használt cuccot örököltünk, és az Early days márkájúak toronymagasan verték a többit. De amennyibe kerülnek, újonnan tuti nem vennék olyat. Használtan vettem egyet-kettőt, mikor sikerült levadászni.


De ez a gyerek alkatától is függ, az én fiam nagyon duci volt 4 és 6 hónapos kora között, és azóta se sovány.

febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
H&M és F&F a kedvenc. A H&M-et általában nagyobb méretezésűnek mondanám. Az F&F szerintem méretarányos, rugdalózóknál volt nekem olyan típusa, ami kicsit kisebb méretezésűnek tűnt.
febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

H&M-bol csak nehany tipusu ruha valt be egyelore, annyira nem vagyok elajulva tole, 80-as meretig van tapasztalat. De azokhoz visszaterek, szoktam venni (melegito nadrag, pulcsi es csak a nyaknal patentos body).

Egyebkent meg ott vasarolok, ahol jarok es ami tetszik, na meg ha van akcio, plusz pont.

Tesco, c&a, pepco, kik, reserved, next, innen vannak nagyobb tobsegben ruhak, de hasznaltan is szoktam venni, foleg a halozsakokat es overalokat, atnott, tokeletes allapotuakat siman ki lehet fogni pl vinteden.

Egyedul a sinsay volt eddig a legnagyobb csalodas, akarmit vettem onnan, nagyon hamar tonkrement, igy azt kerulom mar.

A meret meg nagyon valtozo, h&m es kik nagyobb, a tobbi a baba alkatatol fugg.

febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

95% -ban turis meg örökölt ruhái vannak a 3 éves kisfiamnak, ezek között sok a Next, F&F, Tu, nekem ezen jönnek be a legjobban minőségre.


Van pár új ruhája is, amit a Pepcoban vettünk, az nagy csalódás, pillanatok alatt összemegy, kinyúlik a nadrág térde, töredezik rajta a minta. Az F & F leárazásokon vásárolt ruhákkal viszont elégedett vagyok.

febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szintén, 95%-ban használt ruhája van/volt a lányomnak. H&M, Next, C&A és Lupilu vált be.
febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

H&M, F&F, Lupilu a kedvenc.

Lupilu nagyobb picivel, a másik kettő méretarányos kb.

Sinsay,Pepcos ruhái is vannak, azok vegyesek. Van amit szeretek onnan,van ami nem jött be.

febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ami ár érték arányban abszolút bejött (főleg az 50% leárazásoknál 😀), az a Takko és F&F.

A H&M vegyes, van, ami jó, de ami akció nélkül is jó árban van, az sokszor elég silány minőség mostanában sajnos.

Pepco, Sinsay, Kik stb. nekem csak azért nem csalódás, mert annyiért nem is vártam többet, általában itthoni/játszós cuccok vannak onnan. Ettől függetlenül voltak pozitív csalódások is (pl. átmeneti kabátok nagyon aranyosak és olcsók).

Overálok (softshell, téli) Lidl-ből vannak, kiválóak.

Nálunk kb. ennyi bolt van, ismeretlen márkából pedig nem nagyon szeretek rendelni netről, szóval ennyiről van tapasztalatom.

Egyedül Converse cuccokat (pl. bodykat) rendeltem, azok nagyon jól néztek ki, sokat hordta a fiam, egész jól bírták is, csak annyi volt a szépséghibájuk, hogy hajlamosak bolyhosodni.

febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
H&M-nek megszoktam a méretezését, így nem is nagyon volt más, meg jó, hogy hamar kihozzák és vissza is viszik, ha mégse jó - és gyerekkel utálok vásárolni. Hát nem egy nagy minőség lett mára és a választék is kisebb lett, de legalább pamut, kényelmes a gyereknek és még mindig az olcsóbb kategória. Babaként úgyis előbb kinövi, mint elszakadna, kinyúlna. Leenni, összekakilni meg bármelyiket lehet :D
febr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

H&M, F&F a legtöbb ruhája.

H&M-ben van több, ami nagyobb méretezés. Viszont itt a minőség erősen hanyatlik :(

F&F szerintem nagyjából méretarányos, de rugikból sok olyan van, ami keskenyebb, husis babára nem biztos, hogy jó. Illetve, a Disney az tuti kisebb.

C&A sem rossz, de csak leárzáskor veszel itt, méretezése normál vagy kisebb, én az vettem észre, hogy bár jó anyagúak, de nem olyan rugalmasak.

febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!