Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » A hátulgombolós ruháknak...

A hátulgombolós ruháknak tényleg az a célja, hogy a gyerek ne tudja levenni?

Figyelt kérdés
Ez nem kínzás nekik?
2013. máj. 19. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kínzás? Ezt nem értem.
2013. máj. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne kínzás??
2013. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy fázósabb nagymama nyári melegben ráad egy hátulgombolós pulóvert a gyerkőcre, merthogy kell az. Ilyenre gondolok.
2013. máj. 19. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Hm, nekünk nincs hátulgombolós pulóverünk, legfeljebb kislányruhában láttam ilyet. De én pl. mindig megbeszéltem a gyerekeimmel, ma már unokáimmal, mit szeretnének felvenni, így nem igazán volt még ilyen problémám.

A hátulgombolós kis ruhák meg általában elöl nagyon csinos fazonúak, és ezt törné meg egy gombolópánt.

De ha ezt nem szereted, vegyél belebújósat, vagy elöl gombosat. Lehet kapni nagyon sokfajtát.

2013. máj. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kinzás ,de nekem nem jötek be ezek a ruhák én csak elöl gombolosat vagy alul,vagy felül gombolosat szeretem mig picik voltak a gyerekeim ,most már lányomnak vanak olyan ruhái amik hátulgombolosak de mivel már nagy igy már nem zavar mert már szépen megáll amig azt a 3 gombot vagy patentott összekapcsolom .
2013. máj. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!