Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Nagyon ciki, ha egy lányon...

Nagyon ciki, ha egy lányon fiús ruha van a játszótéren?

Figyelt kérdés

Mindenhol máshol csinosan, lányosan van öltöztetve, de játszótéren fiús ruhákban van.


Ez nagyon ciki?


2013. máj. 26. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A játszótérre én sem rittyentettem ki, melegítőnadrág - póló, nyáron meg rövidnadrág volt rajta.
2013. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Egy fiú rózsaszínben, na az ciki lenne.

De egy lány bármiben lehet.

Én még kommandós nacit is ráadtam a lányaimra. Felülre egy rózsaszínű pólóval, vagy egy sapkával, ami "jelzi", hogy lány.

Amúgy meg még habos-babos rózsaszínben is simán megkérdezték, hogy fiú-e, szóval mindegy az a ruha, hidd el...

2013. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Engem nem zavar, hogy megkérdezik. Még őt sem, majd ha zavarja akkor persze változtatunk.



4 idősebb fiú unokatestvére van, nincs szívem kidobni azokat a ruhákat amiket kaptunk.

2013. máj. 26. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A játszótéren pont azt nem értem, ha a kislány habos, nagyon csini rózsaszín ruhába van. Abba nem lehet játszani. Semmi baj nincs vele.
2013. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Hát én kislányomat nem öltöztetném fius ruhába még a játszotéren sem .ha nem is habos babos de kislány nadrág ,kislány polo az igen .
2013. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lányom lenne nem szoknyába,vagy kis ruhába vinném a játszótérre,de nem is fiús nadrágba,pólóba,vannak uniszex ruhák pólók,melegítők,meg vannak lányos pólók,rövidnadrágok.Ahogy a fiamat fiúnak való ruhákba öltöztetem,úgy a lányomat lányosba öltöztetném,nem kell habos babos,hogy lánynak látsszon.
2013. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Dehogy! En mindenbol szineset veszek, es igen, lesz szornyikes es urhajos ruhacskaja is, mert tele van a tokom, hogy minden kislany rozsaszinben van a varosban.


Nekem ugyan nem lesz!

2013. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak kisfiútól kapott rucik, van benne pl kis kantáros farmer ,azt tuti rá adom, mert irtó édi, és adok még rá színes pólót, meg sildes sapit, és szétzabálom majd :D
2013. jún. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! sztem nem gáz :) Nekem van egy 3 éves kisfiam, most 5 hós a kislányom, rengeteg fiús rucit fog örökölni, sőt bébiruhákból is itthonra simán ráadom a kéket. :) és a játszótérre is ráfogom adni! Oda azért megyünk hogy játszunk, és nem azért hogy villogjunk :) miért adnál rá olyan ruhát, amit mondjuk bölcsibe, oviba is hordhatna ? :)
2013. jún. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!