Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » UV védős fürdőruha 11 hónaposnak?

UV védős fürdőruha 11 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Szükséges lehet?
2013. jún. 19. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Baromság.
2013. jún. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fenét

csak egy újabb hülyeség mait megvetetnek az anyukákkal

pici bugyi és sok naptej magas faktorszámmal és árnyékben lenni

2013. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de úgy turkáltam :-) És csak azért vettem meg, mert jól néz ki és Thomas van rajta. Amúgy hülyeségnek tartom.
2013. jún. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van most jöttünk haza a Maldív szigetekről ott tényleg szükség volt , rá mert olyan szinten meleg volt,hogy az 50 faktoros naptej melett is leéget , így az 1 éves kislanyomnak nagyon hasznos volt,viszont itthon nem szükséges sima naptej és fürdő bugyi / pelenka eleg nekik.
2013. jún. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha magamból indulok ki, 28 éves vagyok, mikor én kicsi voltam nem voltak még ilyen fürdőruhák, vagy legalábbis az én szüleim biztos nem hallottak róla...még sincsen semmi problémám, nem tudom mennyibe kerül, de szerintem felesleges...
2013. jún. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!