Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaruhák, gyermekruhák » Hol lehet gyerekpórázt kapni?

Hol lehet gyerekpórázt kapni?

Figyelt kérdés
nézegettem egy pár helyen, bevásárló központokban, de sehol nem láttam :(

2013. júl. 20. 17:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Remélem nem is lehet soha kapni.

Megalázó. Meg kell nevelni a gyereket és odafigyelni rá.

Pórázon sétáltatni...fúúú..láttam ilyet tv-be, a szívem szakadt meg.

2013. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is néztem ugyanis a lányom most az én korszakot éli.Mindent én,egyedül csinálok. Az úttesten is egyedül akar átmenni ami itt nálunk elég veszélyes. Közben meg rohangálna az autókhoz.. Inkább felveszem ilyenkor..
2013. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
20%

Te beteg vagy, kedves kérdező, már ne is haragudj!

Három gyereket neveltem fel egyedül, póráz nélkül. Lehet, hogy nincs hozzá közöm, de nem értem, miért nem lehet szép szóval nevelni, miért nem lehet a kontaktust fenntartva, egymás kezét fogva sétálni a kisgyerekkel? Azt hiszem, az ilyen helyzetekben nem a gyerekben kell keresni a hibát.

2013. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó már ne is haragudj, de nem egy csendes kis utcában élünk valamint én is azért raknám rá mert nem akarja megfogni a kezemet a gyerek. Multkor is sétáltunk (akkor még kézen fogva) és hirtelen kirántotta a kezét és majdnem az autók alá futott. Nem akarok kockáztatni és csak addig lesz rajta amig kisétálunk a tömegből
2013. júl. 27. 12:21
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nemis értem h régen hogyan maradtak életben az emberek. H nem haltunk ki a sok balesettől??? Komolyan az emberi hülyeségnek és főleg lustaságnak nincs határa....
2013. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem gyerekere válogatja ,mert vannak olyan gyerekek akik olyanok mint a szél és ha nem szorítod a kezét simán kirohan az autó elé még akkor is ha tudja ,hogy nem szabad bizonyos esetekben indokolt.
2013. okt. 24. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!